Dr. n. med. Bartosz Paśnik

MEDIN KLINIKA

Dr. n. med. Bartosz Paśnik

Chirurg ogólny

Nazywam się Bartosz Paśnik. Jestem chirurgiem pracującym w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu.

Jako chirurg zacząłem pracę w województwie zachodniopomorskim w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej szpitala w Szczecinku. Jako młody lekarz zdobywałem doświadczenie na szerokim polu medycyny aktywnie uczestnicząc w leczeniu pacjentów onkologicznych. Operując, asystując oraz przygotowując chorych do operacji onkologicznych oraz w zakresie chirurgii ogólnej.

Od października 2018 zostałem pracownikiem Oddziału Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego. Wówczas miałem okazję zdobywać wiedzę i doświadczenie na zupełnie innym polu - chirurgii naczyniowej, w bardzo doświadczonym nowoczesnym ośrodku zaopatrzonym w najnowocześniejsze technologie. Pozwoliło mi to rozpocząć kolejną specjalizację właśnie w dziedzinie chirurgii naczyniowej.

Wiele lat pracowałem dodatkowo jako lekarz Szpitalnego Oddziału Ratunkowego oraz lekarz karetek pogotowia pomagając pacjentom w chwilach największego zagrożenia.

Aktualnie uczestniczę w zaawansowanych operacjach wykonywanych w Medin Klinice. Stale doskonalę warsztat umiejętności, aby zaoferować Pacjentom szeroki wachlarz możliwości leczenia, dobranych do potrzeb jak i stanu ogólnego. Przez cały okres pracy odbyłem mnóstwo szkoleń różnego rodzaju zakresie. W ostatnich dziesięciu latach pracy uzyskałem tytuł specjalisty chirurgii ogólnej, otworzyłem kolejną specjalizację z zakresu chirurgii naczyniowej i uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych, a wszystko po to by pacjenci otrzymali najbardziej profesjonalną, nowoczesną pomoc w leczeniu swoich chorób.

Bogate doświadczenie nauczyło mnie merytorycznego podejścia do każdego problemu zarówno tego przewlekłego jak i takiego który wystąpił nagle.

Istotą zawodu lekarza jest dla mnie pomoc drugiemu człowiekowi. Często chory oprócz choroby musi przebrnąć przez szereg przeciwności zanim uzyska jakąkolwiek sensowną pomoc. Moją ambicją jest to, aby taką pomoc mógł uzyskać u mnie.

Bartosz Paśnik
MEDIN KLINIKA

Co mówią o nas Pacjenci