Podologia

MEDIN KLINIKA

Podologia jest stosunkowo nową dziedziną medycyny, która zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem różnych chorób stóp. Podolog, to osoba, która zajmuje się samodzielnym rozpoznawaniem zmian patologicznych w obrębie kończyn dolnych i ich przyczyn. Po wnikliwym wywiadzie oraz konsultacjach specjalista w szybki sposób rozwiązuje problemy skórne oraz płytki paznokciowej.Zabiegi podologiczne to działania zarówno profilaktyczne, rehabilitacyjne, kosmetyczne jak i lecznicze. Oprócz leczenia, podolog doradza także w kwestiach profilaktyki chorób stóp oraz odpowiedniej pielęgnacji 

Zabiegi podologiczne odnoszą się zarówno do działań profilaktycznych, rehabilitacyjnych, leczniczych, jak i do kosmetycznych zabiegów na stopach. Pojawiające się zmiany na skórze kończyn dolnych wymagają dokładnej oceny stanu klinicznego oraz właściwej i fachowej pielęgnacji. Podologia pozwala zdiagnozować chorobę w jeszcze nierozpoznanym dla Pacjenta stadium.  

OFERTA: 

Podolog w Medin Klinika Opole
Podolog

Koszt konsultacji:

od 80 zł

Rejestracja:

77 300 00 88

Violetta Harcej - ZnanyLekarz.pl
Violetta Harcej podolog
MEDIN KLINIKA

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Z przyjemnością na wszystkie odpowiemy

MEDIN KLINIKA

Dlaczego warto wybrać Medin klinikę

Medin Klinika to miejsce, gdzie Pacjent – jego zdrowie i komfort – są najważniejsze. Naszym Pacjentom zapewniamy najlepsze możliwe warunki pobytu, pełne bezpieczeństwo zabiegów oraz wyjątkowo troskliwą opiekę ze strony doświadczonych lekarzy i pielęgniarek. 

Po zabiegach, Pacjenci odpoczywają w komfortowych prywatnych pokojach, urządzonych ze staranną precyzją i dbałością o szczegóły.
Każdy pokój posiada:
W pokoju wybudzeń przebywać wraz z Pacjentem mogą również najbliższe osoby, z myślą o nich wstawiliśmy wygodne kanapy. To wszystko w połączeniu z innowacyjnymi metodami medycznymi, nowoczesnym sprzętem i technologią stosowaną podczas zabiegu zapewnia Pacjentowi najwyższą jakość leczenia.
Previous slide
Next slide
Na miejscu oddajemy do dyspozycji Pacjentów zaplecze diagnostyczne w postaci m.in pracowni endoskopowej, laboratorium analitycznego – w którym każdy Pacjent Medin Kliniki otrzymuje 20% rabatu na badania.
Nasz zespół lekarzy i specjalistów składa się z doskonałych praktyków, którzy wykonują swój zawód z pasją i zamiłowaniem, którzy pracują na światowej klasy sprzęcie medycznym.
MEDIN KLINIKA

Finansowanie i płatności ratalne MediRaty

Szanowny Pacjencie,

informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach. 

MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych. 

Mediraty