Chirurgia naczyniowa

Poradnia chirurgii naczyniowej Medin Kliniki

Z jakimi problemami należy się zgłosić do chirurga naczyniowego w Opolu?

W Medin Klinika lekarze chirurgii naczyniowej specjalizują się w kompleksowej diagnostyce i leczeniu chorób oraz schorzeń układu krwionośnego – w szczególności żylaków, miażdżycy, niedrożności naczyń tętniczych, tętniaków, nowotworów układu naczyniowego. 

W naszej placówce można skorzystać z możliwości konsultacji w gabinecie chirurga naczyniowego z Opola, który na podstawie przeprowadzonych badań podejmie decyzję o wdrożeniu odpowiedniego leczenia farmakologicznego bądź zabiegowego.

Dolegliwości, które wskazują, że konieczna jest wizyta w gabinecie chirurgii naczyniowej jest długa i obejmuje między innymi:

Każdy objaw, który może wskazywać na rozwijające się problemy w układzie krwionośnym to sygnał do umówienia wizyty u jednego z naszych specjalistów chirurgii naczyniowej.

Chirurg naczyniowy Medin Klinika Opole

Badania i zabiegi z zakresu chirurgii naczyniowej w Medin Klinice realizują:

Chirurg ogólny, chirurg naczyniowy, bariatra

Koszt konsultacji:

konsultacja: 200 zł
konsultacja z USG: 250 zł

Rejestracja:

77 300 00 88

Dariusz Sokołowski - ZnanyLekarz.pl
Dariusz Sokołowski - bariatra w Medin Klinika Opole

Chirurg ogólny, chirurg naczyniowy

Czas wizyty:

20 minut

Koszt konsultacji:

Konsultacja: 200 zł
Konsultacja z USG: 300 zł

Rejestracja:

77 300 00 88

Bartosz Paśnik

Jakie badania przeprowadza lekarz naczyniowy w Medin Klinice w Opolu?

W Medin Klinice oferujemy:

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym, który doskonale sprawdzi się podczas przeprowadzania dokładnych badań u Pacjentów chirurgii naczyniowej. W naszej placówce wykonujemy:

USG Doppler tętnic dogłowowych

USG dopplerowskie to nieinwazyjne badanie ultrasonograficzne, za pomocą którego można niemal natychmiast ocenić stan żył oraz tętnic, a także wykryć zmiany miażdżycowe i rozpocząć odpowiednie leczenie. Doppler tętnic dogłowowych w Medin Klinice umożliwia zaobserwowanie zwężeń w naczyniach tętnic szyjnych i kręgowych, a także wielkość blaszek miażdżycowych. To badanie jest przeprowadzane u osób z wysokim czynnikiem wystąpienia udaru mózgu.

USG Doppler tętnic i żył kończyn dolnych oraz górnych

Badanie USG Doppler wykorzystuje tzw. zjawisko Dopplera i służy do oceny przepływu krwi w tętnicach i żyłach. Jest to podstawowe, a jednocześnie najdokładniejsze badanie przeprowadzane przez naszych chirurgów naczyniowych. Na podstawie obrazu specjalista sprawdza stan żył i ewentualnie kwalifikuje Pacjenta do zabiegu.

USG Doppler aorty

W Medin Klinice mogą Państwo przeprowadzić badanie USG aorty brzusznej i tętnic biodrowych, wykrywając tym samym nieprawidłowości w ich obrębie. Na to badanie powinni zdecydować się Pacjenci z Opola, u których występuje wysokie ryzyko zapalenia aorty bądź zmagają się z nadciśnieniem tętniczym.

Laserowe usuwanie pajączków naczyniowych

Nasi specjaliści z zakresu chirurgii naczyniowej proponują również możliwość usunięcia za pomocą lasera pajączków naczyniowych. Zamknięcie drobnych naczyń krwionośnych to szansa na przywrócenie estetycznego wyglądu nóg, jak i zapobieganie dalszemu rozwoju poważnych schorzeń układu krwionośnego – żylaków.

Miniflebektomia – usuwanie żylaków kończyn dolnych

Nasi Pacjenci zmagający się z żylakami kończyn dolnych mogą poddać się mało inwazyjnemu zabiegowi chirurgicznemu usuwania żylaków kończyn dolnych. Miniflebektomia to skuteczny sposób na pozbycie się żylaków, a tym samym zachowanie zdrowego wyglądu nóg w każdym wieku.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty zabiegów z zakresu chirurgii naczyniowej?

Zadzwoń:

Konsultacje u chirurgów naczyniowych w Medin Klinice

Jak przygotować się na wizytę do naszego chirurga naczyniowego w Opolu?

Pacjenci z województwa opolskiego, którzy zdecydowali się na konsultację u chirurga naczyniowego w naszej placówce, powinni zabrać ze sobą wyniki ostatnio wykonanych badań oraz listę zaobserwowanych objawów.

Podczas wizyty specjalista przeprowadza dokładny wywiad z Pacjentem, wypyta go o jego styl życia oraz ewentualne choroby towarzyszące. Na podstawie tych informacji skieruje na  przepływowe badania ultrasonograficzne, na podstawie których jest w stanie zakwalifikować Pacjenta do ewentualnego zabiegu operacyjnego.

Wczesne wykrycie zmian w żyłach i tętnicach kończyn oraz aorty ma ogromne znaczenie zdrowotne dla naszych Pacjentów. Chirurgia naczyniowa w naszej placówce obejmuje szeroki zakres usług, dzięki którym osoby zmagające się z chorobami układu krwionośnego i schorzeniom towarzyszącym, będą mogli bez obaw korzystać z życia. Zachęcamy zatem do umówienia wizyty u specjalisty z Medin Kliniki.

Chirurg naczyniowy Opole