Chirurgia naczyniowa

MEDIN KLINIKA

Chirurgia naczyniowa to dziedziną medycyny, który obejmuje diagnozowanie oraz leczenie chorób związanych z nieprawidłowym funkcjonowaniem naczyń krwionośnych i limfatycznych. Chirurg naczyniowy w szczególności stawia diagnozy i prowadzeni terapie dotyczących takich schorzeń jak miażdżyca, zespół stopy cukrzycowej, zator tętnicy płucnej, tętniaki, przewlekłe choroby żył, czy nowotwory układu naczyniowego. Ponadto, chirurg naczyniowy zleca wykonanie rozmaitych badań, które pozwolą na postawienie dobrej diagnozy. Do badań, które najczęściej są wykonywane na polecenie lekarza chirurga należy m.in. USG Dopplera tętnic żylnych, kończyn dolnych i górnych oraz tętnic kręgowych. Badania te wykonywane są na miejscu, w Medin Klinice. 

OFERTA: 

Chirurg naczyniowy Medin Klinika Opole
MEDIN KLINIKA

W Medin Klinice oferujemy:

Leczenie i zabiegi wykonywane na najwyższym poziomie

Konsultacje chirurga naczyniowego

USG doppler aorty

Laserowe usuwanie pajączków naczyniowych

USG doppler żył kończyn górnych i dolnych

Kwalifikacja Pacjentów do zabiegów operacyjnych

USG doppler tętnic kończyn górnych i dolnych

Miniflebektomia usuwanie żylaków kończyn dolnych

Chirurg ogólny, chirurg naczyniowy, bariatra

KONSULTACJE:

Dni

wtorek: 15:00-20:00

Koszt konsultacji:

200 zł

Rejestracja:

77 300 00 88

Dariusz Sokołowski - bariatra w Medin Klinika Opole
MEDIN KLINIKA

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Z przyjemnością na wszystkie odpowiemy

MEDIN KLINIKA

Dlaczego warto wybrać Medin klinikę

Medin Klinika to miejsce, gdzie Pacjent – jego zdrowie i komfort – są najważniejsze. Naszym Pacjentom zapewniamy najlepsze możliwe warunki pobytu, pełne bezpieczeństwo zabiegów oraz wyjątkowo troskliwą opiekę ze strony doświadczonych lekarzy i pielęgniarek. 

Po zabiegach, Pacjenci odpoczywają w komfortowych prywatnych pokojach, urządzonych ze staranną precyzją i dbałością o szczegóły.
Każdy pokój posiada:
W pokoju wybudzeń przebywać wraz z Pacjentem mogą również najbliższe osoby, z myślą o nich wstawiliśmy wygodne kanapy. To wszystko w połączeniu z innowacyjnymi metodami medycznymi, nowoczesnym sprzętem i technologią stosowaną podczas zabiegu zapewnia Pacjentowi najwyższą jakość leczenia.
Poprzedni
Następny
Na miejscu oddajemy do dyspozycji Pacjentów zaplecze diagnostyczne w postaci m.in pracowni endoskopowej, laboratorium analitycznego – w którym każdy Pacjent Medin Kliniki otrzymuje 20% rabatu na badania.
Nasz zespół lekarzy i specjalistów składa się z doskonałych praktyków, którzy wykonują swój zawód z pasją i zamiłowaniem, którzy pracują na światowej klasy sprzęcie medycznym.
MEDIN KLINIKA

Finansowanie i płatności ratalne MediRaty

Szanowny Pacjencie,

informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach. 

MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych. 

Mediraty