Leczenie kanałowe

MEDIN KLINIKA

Leczenie kanałowe pod mikroskopem

Endodoncja zajmuje się kanałowym leczeniem zębów nieodwracalnie uszkodzonych w wyniku głębokiej próchnicy lub urazu. Leczenie polega na usunięciu zainfekowanej lub martwej miazgi zęba, oczyszczeniu, odkażeniu i wypełnieniu kanałów korzeniowych bezboleśnie w znieczuleniu miejscowym. Leczenie endodontyczne (kanałowe) pod mikroskopem w odpowiednim momencie pozwala uratować ząb. Dzięki nowoczesnym technikom stosowanym w naszej klinice, leczymy zęby, które do niedawna skazane były na usunięcie. 

Leczenie kanałowe u stomatologa Medin Klinika Opole
MEDIN KLINIKA

Dlaczego warto skorzystać z leczenia kanałowego w Medin Klinice ?

Leczymy bez bólu

Zabiegi mogą odbywać się w znieczuleniu miejscowym bądź ogólnym (współpracujemy z doskonałym, doświadczonym lekarzem anestezjologiem).

NAJLEPSZA JAKOŚĆ

Nasze gabinety wyposażone są w nowoczesny mikroskop oraz sprzęt do oczyszczania, dezynfekcji i wypełniania kanałów korzeniowych, co minimalizuje ryzyko wtórnej infekcji oraz zwiększa możliwość na uratowanie uszkodzonego zęba nawet podczas jednej wizyty.

INDYWIDUALNY PLAN LECZENIA

Tworzymy indywidualny plan leczenia, który uwzględnia potrzeby Pacjenta, stan zdrowia zębów, proponujemy najlepsze z możliwych rozwiązań. Zadowolony Pacjent to nasz cel.

DIAGNOSTYKA

Zapewniamy maksymalny komfort w trakcie zabiegu, dlatego leczenie rozpoczynamy od diagnostyki w naszej pracowni. Zdjęcia RTG oraz tomograf komputerowy pozwalają ustalić położenie korzenia zęba, dzięki czemu w trakcie zabiegu nic nie jest w stanie nas zaskoczyć.

MEDIN KLINIKA

Umów się na konsultację

Nasz zespół ekspertów zaplanuje dla Ciebie

kompleksowe leczenie

MEDIN KLINIKA

Leczenie kanałowe w jeden dzień

Zaawansowane technologicznie narzędzia pozwalają zdezynfekować kanały w bezpieczny i komfortowy sposób. Wszystkie procedury podczas leczenia kanałowego są wykonywane pod mikroskopem, który zapewnia maksymalną precyzję pracy stomatologa, a co za tym idzie – skuteczność leczenia. Dzięki odpowiedniemu sprzętowi diagnostycznemu, możemy łatwo i szybko przeprowadzić dokładną analizę stanu zęba i przygotować plan leczenia. Ponadto RTG służy do kontrolowania postępów leczenia, co daje pewność, że wszystkie kanały zostały poprawnie zlokalizowane i skutecznie wypełnione. Dzięki własnej pracowni RTG skracamy czas potrzebny na leczenie. Zastosowanie najnowocześniejszych technologii oraz zaawansowanych narzędzi (Mikroskop Zumax, endomotor x-smart plus, endometr Raypex 6) pozwala na znaczne zwiększenie precyzji i skuteczności zabiegów. Dzięki temu leczenie kanałowe może dziś zostać przeprowadzone w komfortowych warunkach, bezboleśnie, nawet w ciągu jednej wizyty. 

MEDIN KLINIKA

Czy leczenie kanałowe boli?

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum

MEDIN KLINIKA

Leczenie kanałowe krok po kroku

text

01.

fwfewfwefw ewf wefwedwddw wdwdw w

04.

fwfewfwefw ewf wefwedwddw wdwdw w

02.

fwfewfwefw ewf wefwedwddw wdwdw w

05.

fwfewfwefw ewf wefwedwddw wdwdw w

03.

fwfewfwefw ewf wefwedwddw wdwdw w

06.

fwfewfwefw ewf wefwedwddw wdwdw w

MEDIN KLINIKA

Wskazania do leczenia kanałowego

tekst 

MEDIN KLINIKA

Dlaczego warto wybrać Medin klinikę

Medin Klinika to miejsce, gdzie Pacjent – jego zdrowie i komfort – są najważniejsze. Naszym Pacjentom zapewniamy najlepsze możliwe warunki pobytu, pełne bezpieczeństwo zabiegów oraz wyjątkowo troskliwą opiekę ze strony doświadczonych lekarzy i pielęgniarek. 

Po zabiegach, Pacjenci odpoczywają w komfortowych prywatnych pokojach, urządzonych ze staranną precyzją i dbałością o szczegóły.
Każdy pokój posiada:
W pokoju wybudzeń przebywać wraz z Pacjentem mogą również najbliższe osoby, z myślą o nich wstawiliśmy wygodne kanapy. To wszystko w połączeniu z innowacyjnymi metodami medycznymi, nowoczesnym sprzętem i technologią stosowaną podczas zabiegu zapewnia Pacjentowi najwyższą jakość leczenia.
Poprzedni
Następny
Na miejscu oddajemy do dyspozycji Pacjentów zaplecze diagnostyczne w postaci m.in pracowni endoskopowej, laboratorium analitycznego – w którym każdy Pacjent Medin Kliniki otrzymuje 20% rabatu na badania.
Nasz zespół lekarzy i specjalistów składa się z doskonałych praktyków, którzy wykonują swój zawód z pasją i zamiłowaniem, którzy pracują na światowej klasy sprzęcie medycznym.
MEDIN KLINIKA

Finansowanie i płatności ratalne MediRaty

Szanowny Pacjencie,

informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach. 

MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych. 

Mediraty