Stomatologia zachowawcza

MEDIN KLINIKA

Czym jest leczenie zachowawcze w stomatologii?

Leczeniem pierwszych objawów próchnicy zajmuje się stomatologia zachowawcza. Zabieg polega na usunięciu zainfekowanych przez próchnicę tkanek, oczyszczeniu zęba i wypełnieniu powstałego ubytku specjalnym materiałem kompozytowym. Kompozyt nakładany jest warstwowo, by szczelnie uzupełnić ubytek. Stomatolog modeluje ząb tak, aby wyglądał naturalnie, estetycznie i by jego kształt nie sprawiał dyskomfortu w jamie ustnej. Zabieg zawsze wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu jest dla naszych Pacjentów w pełni komfortowy. Stosowanie mało inwazyjnych i bezpiecznych znieczuleń sprawia, że zabieg może odbyć się bez stresu, w optymalnym czasie. 

Stomatologia zachowawcza Opole
MEDIN KLINIKA

Dlaczego warto skorzystać z wizyty u higienistki stomatologicznej w Medin Klinice?

Indywidualne podejście do Pacjenta

Medin Klinika to miejsce, gdzie zdrowie i komfort Pacjenta są najważniejsze. Kierujemy się nowoczesnym i indywidualnym podejściem do zdrowia Pacjenta. Do każdego przypadku leczenia podchodzimy indywidualnie.

Leczenie na najwyższym poziomie

Zapewniamy Państwu sprzęt oraz materiały najwyższej jakości. Gwarantujemy wysoką jakość i trwałość wykonanych wypełnień. Leczenie kanałowe jest dla nas ostatecznością, którą wykonujemy po wyczerpaniu wszelkich innych metod leczenia zachowawczego

Leczymy bez bólu

W trosce o komfort i dobre samopoczucie naszych Pacjentów, udostępniamy opcję znieczulenia, a także dbamy o przyjazną atmosferę panującą w Medin Klinice. Robimy wszystko, aby Pacjent czuł się u nas komfortowo, a po zejściu z fotela na twarzy gościł uśmiech

Doświadczeni specjaliści

Stomatologia to dziedzina, która cały czas się rozwija, dlatego też my również nie stoimy w miejscu. Czynnie uczestniczymy w licznych szkoleniach, dzięki czemu Pacjent może być pewien, że jest pod profesjonalną opieką.

MEDIN KLINIKA

Umów się na konsultację

Nasz zespół ekspertów zaplanuje dla Ciebie

kompleksowe leczenie

MEDIN KLINIKA

Proces leczenia

tekst

MEDIN KLINIKA

Wpływ stomatologii zachowawczej na zdrowie

tekst 

tekst.

MEDIN KLINIKA

Co powoduje próchnicę zębów?

tekst

test

MEDIN KLINIKA

Dlaczego wizyty kontrolne u dentysty powinny odbywać się co 6 miesięcy?

tekst 

MEDIN KLINIKA

Dlaczego warto wybrać Medin klinikę

Medin Klinika to miejsce, gdzie Pacjent – jego zdrowie i komfort – są najważniejsze. Naszym Pacjentom zapewniamy najlepsze możliwe warunki pobytu, pełne bezpieczeństwo zabiegów oraz wyjątkowo troskliwą opiekę ze strony doświadczonych lekarzy i pielęgniarek. 

Po zabiegach, Pacjenci odpoczywają w komfortowych prywatnych pokojach, urządzonych ze staranną precyzją i dbałością o szczegóły.
Każdy pokój posiada:
W pokoju wybudzeń przebywać wraz z Pacjentem mogą również najbliższe osoby, z myślą o nich wstawiliśmy wygodne kanapy. To wszystko w połączeniu z innowacyjnymi metodami medycznymi, nowoczesnym sprzętem i technologią stosowaną podczas zabiegu zapewnia Pacjentowi najwyższą jakość leczenia.
Poprzedni
Następny
Na miejscu oddajemy do dyspozycji Pacjentów zaplecze diagnostyczne w postaci m.in pracowni endoskopowej, laboratorium analitycznego – w którym każdy Pacjent Medin Kliniki otrzymuje 20% rabatu na badania.
Nasz zespół lekarzy i specjalistów składa się z doskonałych praktyków, którzy wykonują swój zawód z pasją i zamiłowaniem, którzy pracują na światowej klasy sprzęcie medycznym.
MEDIN KLINIKA

Finansowanie i płatności ratalne MediRaty

Szanowny Pacjencie,

informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach. 

MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych. 

Mediraty