Stomatologia dziecięca

MEDIN KLINIKA

Akademia Medin Kids

Leczenie stomatologiczne u dzieci jest niezwykle ważna i wymaga specjalnego podejścia, zarówno od lekarza stomatologa jak i rodziców. Mały Pacjent bardzo często boi się chociażby usiąść na fotelu w gabinecie u stomatologa, a wszystkie narzędzia lekarza budzą w nim ogromny lęk. Dlatego też powstała Akademia Medin Kids – stworzona z myślą o najmłodszych. Organizujemy wizyty adaptacyjne, dzięki którym negatywne emocje i obawy znikają w oka mgnieniu oka. Na pierwszym spotkaniu dzielny, mały Pacjent zapoznaje się z lekarzem, sprzętem oraz otoczeniem. Wizyta ma formę zabawy, a rodzic w trakcie takiej wizyty ma możliwość zadania wszystkich nurtujących go pytań. 

Stomatologia dziecięca w Opolu
MEDIN KLINIKA

Dlaczego warto wybrać Medin Klinikę wybierając się z dzieckiem do stomatologa?

Wizyty adaptacyjne

Organizujemy wizyty adaptacyjne, dzięki którym negatywne emocje i obawy znikają w oka mgnieniu oka. Na pierwszym spotkaniu dzielny, mały Pacjent zapoznaje się z lekarzem, sprzętem oraz otoczeniem. Wizyta ma formę zabawy, a rodzic w trakcie takiej wizyty ma możliwość zadania wszystkich nurtujących go pytań.

Gabinet stomatologiczny dla najmłodszych

Gabinety przyjazne dzieciom, odpowiednio wyposażone i przystosowane do przyjmowania najmłodszych Pacjentów – zarówno aranżacja wnętrz jak i odpowiednie przystosowanie sprzętu ma na celu budzić u dzieci skojarzenia ze światem bajek oraz zabawek, a co się z tym wiąże, zmniejszać lęk przed dentystą.

Zaufanie i pozytywna atmosfera

Nasi lekarze dbają o to, aby dziecko czuło się komfortowo od momentu wejścia do gabinetu aż do jego opuszczenia. Po wizycie każdy mały Pacjent otrzymuje nagrodę „Medal Dzielnego Pacjenta” zachęcający do dbania o zdrowie swoich ząbków i odbywania kolejnych wizyt kontrolnych.

Bezstresowe leczenie zębów u dzieci

Brak stresu dzięki psychologicznemu podejściu oraz użycie najnowszych, bezpiecznych technologii

MEDIN KLINIKA

Umów się na konsultację

Nasz zespół ekspertów zaplanuje dla Ciebie

kompleksowe leczenie

MEDIN KLINIKA

Przygotowanie dziecka do wizyty u stomatologa

tekst

MEDIN KLINIKA

Pierwsza wizyta u stomatologa

tekst 

tekst.

MEDIN KLINIKA

Przyczyna powstawania próchnicy u dzieci

tekst

test

MEDIN KLINIKA

Wymiana uzębienia mlecznego na stałe

tekst 

MEDIN KLINIKA

Dlaczego warto wybrać Medin klinikę

Medin Klinika to miejsce, gdzie Pacjent – jego zdrowie i komfort – są najważniejsze. Naszym Pacjentom zapewniamy najlepsze możliwe warunki pobytu, pełne bezpieczeństwo zabiegów oraz wyjątkowo troskliwą opiekę ze strony doświadczonych lekarzy i pielęgniarek. 

Po zabiegach, Pacjenci odpoczywają w komfortowych prywatnych pokojach, urządzonych ze staranną precyzją i dbałością o szczegóły.
Każdy pokój posiada:
W pokoju wybudzeń przebywać wraz z Pacjentem mogą również najbliższe osoby, z myślą o nich wstawiliśmy wygodne kanapy. To wszystko w połączeniu z innowacyjnymi metodami medycznymi, nowoczesnym sprzętem i technologią stosowaną podczas zabiegu zapewnia Pacjentowi najwyższą jakość leczenia.
Poprzedni
Następny
Na miejscu oddajemy do dyspozycji Pacjentów zaplecze diagnostyczne w postaci m.in pracowni endoskopowej, laboratorium analitycznego – w którym każdy Pacjent Medin Kliniki otrzymuje 20% rabatu na badania.
Nasz zespół lekarzy i specjalistów składa się z doskonałych praktyków, którzy wykonują swój zawód z pasją i zamiłowaniem, którzy pracują na światowej klasy sprzęcie medycznym.
MEDIN KLINIKA

Finansowanie i płatności ratalne MediRaty

Szanowny Pacjencie,

informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach. 

MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych. 

Mediraty