Chirurgia naczyniowa

MEDIN KLINIKA

Czym zajmuje się chirurg naczyniowy?

Chirurgia naczyniowa to dziedzina medycyny, która obejmuje diagnozowanie oraz leczenie chorób związanych z nieprawidłowym funkcjonowaniem naczyń krwionośnych i limfatycznych. Chirurg naczyniowy w szczególności stawia diagnozę oraz prowadzi terapie dotyczące takich schorzeń jak: miażdżyca, zespół stopy cukrzycowej, zator tętnicy płucnej, tętniaki, przewlekłe choroby żył czy nowotwory układu naczyniowego. Ponadto, chirurg naczyniowy zleca wykonanie rozmaitych badań, które pozwalają na postawienie trafnej diagnozy. Do badań, które najczęściej są wykonywane na polecenie lekarza chirurga należy m.in. USG Dopplera tętnic żylnych, kończyn dolnych i górnych oraz tętnic kręgowych. Badania te wykonywane są na miejscu, w Medin Klinice. 

CHIRURG NACZYNIOWY ZAJMUJE SIĘ CHOROBAMI NACZYŃ KRWIONOŚNYCH. PRZEPROWADZA KONSULTACJE Z ZAKRESU LECZENIA: 

Chirurg naczyniowy Medin Klinika Opole

Zabiegi z zakresu chirurgii naczyniowej w Medin Klinice wykonują:

Chirurg ogólny, chirurg naczyniowy, bariatra

Koszt konsultacji:

konsultacja: 200 zł
konsultacja z USG: 250 zł

Rejestracja:

77 300 00 88

Dariusz Sokołowski - ZnanyLekarz.pl
Dariusz Sokołowski - bariatra w Medin Klinika Opole

Chirurg ogólny, chirurg naczyniowy

Czas wizyty:

20 minut

Koszt konsultacji:

Konsultacja: 200 zł
Konsultacja z USG: 300 zł

Rejestracja:

77 300 00 88

Bartosz Paśnik
MEDIN KLINIKA

W Medin Klinice oferujemy:

Leczenie i zabiegi wykonywane na najwyższym poziomie

USG doppler aorty

Laserowe usuwanie pajączków naczyniowych

USG doppler żył kończyn górnych i dolnych

Kwalifikacja pacjentów do zabiegów operacyjnych

USG doppler tętnic kończyn górnych i dolnych

Miniflebektomia usuwanie żylaków kończyn dolnych

MEDIN KLINIKA

Z jakimi dolegliwościami należy zgłosić się do chirurga naczyniowego?

Wiele osób skarży się na problemy z krążeniem, których objawem są między innymi: brak czucia, mrowienie, odczucie zimna w kończynach. Również obrzęki, kurcze, pajączki to problemy dla chirurga naczyniowego. Warto również odwiedzić chirurga naczyniowego, gdy po danym zabiegu wystąpią wylewy podskórne. Zwężenia naczyń krwionośnych również są dobrym powodem, by umówić się na wizytę u chirurga naczyniowego – zbyt mały transport krwi do ośrodkowego układu nerwowego może pojawić się na skutek zwężeń w żyłach. Wówczas Pacjent odczuwa ból, występują również omdlenia. Częstą przypadłością są też patologiczne poszerzenia naczyń żylnych, które prowadzą do występowania żylaków, które należy leczyć. 

MEDIN KLINIKA

Jak przebiega wizyta u chirurga?

Przebieg wizyty u chirurga ogólnego może się różnić w zależności od problemu, z jakim zgłasza się Pacjent 

Na wizytę konsultacyjną, należy zabrać ze sobą wyniki wszystkich przeprowadzonych wcześniej badań – zarówno laboratoryjnych, jak i obrazowych. Podczas wizyty chirurg naczyniowy przeprowadzi wywiad, oceni wyniki badań i zmiany widoczne gołym okiem. Następnie wykona badanie USG dopplera, gdy jest wskazanie i w razie konieczności zakwalifikuje Cię do zabiegu.

Badanie dopplerowskie, inaczej mówiąc USG Dopplera, polega na ocenie stanu tętnic i żył kończyn dolnych oraz górnych. Jest to badanie nieinwazyjne, pozwalające wykryć ich niedrożność. Dzięki takiej diagnostyce można również odkryć występowanie niebezpiecznych dla zdrowia i życia tętniaków. Gabinety w Medin Klinice wyposażone są w nowoczesne cyfrowe aparaty USG renomowanych producentów, które dzięki wysokiej rozdzielczości i czułości pozwalają na przeprowadzenie bardzo dokładnej diagnostyki.

MEDIN KLINIKA

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Z przyjemnością na wszystkie odpowiemy

MEDIN KLINIKA

Dlaczego warto wybrać Medin klinikę

Medin Klinika to miejsce, gdzie Pacjent – jego zdrowie i komfort – są najważniejsze. Naszym Pacjentom zapewniamy najlepsze możliwe warunki pobytu, pełne bezpieczeństwo zabiegów oraz wyjątkowo troskliwą opiekę ze strony doświadczonych lekarzy i pielęgniarek. 

Po zabiegach, Pacjenci odpoczywają w komfortowych prywatnych pokojach, urządzonych ze staranną precyzją i dbałością o szczegóły.
Każdy pokój posiada:
W pokoju wybudzeń przebywać wraz z Pacjentem mogą również najbliższe osoby, z myślą o nich wstawiliśmy wygodne kanapy. To wszystko w połączeniu z innowacyjnymi metodami medycznymi, nowoczesnym sprzętem i technologią stosowaną podczas zabiegu zapewnia Pacjentowi najwyższą jakość leczenia.
Previous slide
Next slide
Na miejscu oddajemy do dyspozycji Pacjentów zaplecze diagnostyczne w postaci m.in pracowni endoskopowej, laboratorium analitycznego – w którym każdy Pacjent Medin Kliniki otrzymuje 20% rabatu na badania.

Nasz zespół lekarzy i specjalistów składa się z doskonałych praktyków, którzy wykonują swój zawód z pasją i zamiłowaniem, pracując na światowej klasy sprzęcie medycznym.

MEDIN KLINIKA

Finansowanie i płatności ratalne MediRaty

Szanowny Pacjencie,

informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach. 

MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych. 

Mediraty