Chirurgia ogólna

MEDIN KLINIKA

Chirurgia ogólna obejmuje diagnostykę, leczenie zachowawcze oraz leczenie chirurgiczne. Do zadania chirurga należy wybór optymalnej metody leczenia dla każdego Pacjenta, takiej, która w indywidualnym przypadku dawać będzie najlepsze rokowania, a jednocześnie obarczona będzie najmniejszym ryzykiem. Nierzadko taką metodą będzie leczenie zachowawcze.

OFERTA: 

Chirurg w Medin Klinika Opole
MEDIN KLINIKA

W Medin Klinice oferujemy:

Leczenie i zabiegi wykonywane na najwyższym poziomie

Konsultacje chirurga ogólnego

Kwalifikacja pacjentów do zabiegów operacyjnych

Diagnostyka USG

Drobne zabiegi chirurgiczne

Chirurgiczne usuwanie znamion skórnych

Leczenie żylaków odbytu metodą Barrona

Chirurg ogólny, chirurg naczyniowy, bariatra

KONSULTACJE:

Dni

wtorek: 15:00-20:00

Koszt konsultacji:

200 zł

Rejestracja:

77 300 00 88

Dariusz Sokołowski - bariatra w Medin Klinika Opole
MEDIN KLINIKA

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Z przyjemnością na wszystkie odpowiemy

MEDIN KLINIKA

Dlaczego warto wybrać Medin klinikę

Medin Klinika to miejsce, gdzie Pacjent – jego zdrowie i komfort – są najważniejsze. Naszym Pacjentom zapewniamy najlepsze możliwe warunki pobytu, pełne bezpieczeństwo zabiegów oraz wyjątkowo troskliwą opiekę ze strony doświadczonych lekarzy i pielęgniarek. 

Po zabiegach, Pacjenci odpoczywają w komfortowych prywatnych pokojach, urządzonych ze staranną precyzją i dbałością o szczegóły.
Każdy pokój posiada:
W pokoju wybudzeń przebywać wraz z Pacjentem mogą również najbliższe osoby, z myślą o nich wstawiliśmy wygodne kanapy. To wszystko w połączeniu z innowacyjnymi metodami medycznymi, nowoczesnym sprzętem i technologią stosowaną podczas zabiegu zapewnia Pacjentowi najwyższą jakość leczenia.
Poprzedni
Następny
Na miejscu oddajemy do dyspozycji Pacjentów zaplecze diagnostyczne w postaci m.in pracowni endoskopowej, laboratorium analitycznego – w którym każdy Pacjent Medin Kliniki otrzymuje 20% rabatu na badania.
Nasz zespół lekarzy i specjalistów składa się z doskonałych praktyków, którzy wykonują swój zawód z pasją i zamiłowaniem, którzy pracują na światowej klasy sprzęcie medycznym.
MEDIN KLINIKA

Finansowanie i płatności ratalne MediRaty

Szanowny Pacjencie,

informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach. 

MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych. 

Mediraty