Chirurgia ogólna

Poradnia chirurgii ogólnej w Medin Klinika Opole

Z jakimi Pacjentami współpracujemy?

Chirurgia ogólna obejmuje trzy zakresy, jakimi zajmują się współpracujący z naszą placówką lekarze – diagnostykę, leczenie zachowawcze, leczenie chirurgiczne. To chirurg wybiera najlepszą metodę leczenia dla zgłaszających się do Medin Klinika Pacjentów, dostosowując ją do indywidualnych potrzeb na podstawie przeprowadzonego wywiadu oraz dostępnych wyników badań.

Pacjenci z Opola mogą zgłosić się do chirurga ogólnego w nasze placówce z następującymi problemami i schorzeniami zdrowotnymi:

Oprócz tego nasi specjaliści mogą pomóc w przypadku pojawienia się problemów związanych z trudno gojącymi ranami, wrastającymi paznokciami, złamaniami i skręceniami kończyn dolnych lub górnych. Chirurg ogólny jest także odpowiedzialny za przygotowanie Pacjentów do zabiegów operacyjnych, a także prowadzenie postępowania pooperacyjnego.

Chirurg w Medin Klinika Opole

wizyta u chirurga ogólnego w naszej placówce

Zapisz się na konsultację!

Znalezienie dobrego chirurga ogólnego w Opolu nie jest łatwe, dlatego też proponujemy Pacjentom profesjonalną pomoc lekarzy o tej specjalizacji. Pierwsza wizyta w naszej placówce będzie skupiała się przede wszystkim na zebraniu przez chirurga wszystkich najważniejszych informacji o stanie zdrowia, aby jak najlepiej zdiagnozować przyczynę problemu i rozpocząć odpowiednie leczenie zachowawcze bądź zabiegowe.

Podczas konsultacji u chirurga ogólnego warto powiedzieć o wszystkich objawach i dolegliwościach, które wpływają na pojawienie się bólu bądź spadek jakości życia. Im więcej informacji uzyska współpracujący z Medin Kliniką lekarz, tym dokładniejszą metodę leczenia dobierze.

Nagłe przypadki z zakresu chirurgii ogólnej, jak konieczność założenia opatrunku gipsowego, oczyszczenia i zaszycia rany czy zabieg operacyjny, również wymagają dobrej współpracy na linii lekarz-pacjent.

Chirurg ogólny, chirurg naczyniowy, bariatra

Koszt konsultacji:

Konsultacja: 200 zł
Konsultacja z USG: 250 zł
Usunięcie zmiany/pieprzyka: 400 zł (+80 zł za histopatologię)

Rejestracja:

77 300 00 88

Dariusz Sokołowski - ZnanyLekarz.pl
Dariusz Sokołowski - bariatra w Medin Klinika Opole

Chirurg ogólny, chirurg naczyniowy

Czas wizyty:

20 minut

Koszt konsultacji:

Konsultacja: 200 zł
Konsultacja z USG: 300 zł

Rejestracja:

77 300 00 88

Bartosz Paśnik

Badania i zabiegi chirurgiczne w Medin Klinice w Opolu

Oferta poradni chirurgii ogólnej

Chirurgia ogólna w naszej placówce obejmuje diagnostykę, leczenie zachowawcze oraz leczenie chirurgiczne. Do zadań chirurga należy wybór optymalnej metody leczenia dla każdego Pacjenta – takiej, która w danym przypadku dawać będzie najlepsze rokowania, a jednocześnie obarczona będzie najmniejszym ryzykiem. Nierzadko taką metodą będzie leczenie zachowawcze.

Badania z zakresu chirurgii ogólnej

Szeroki obszar, jakim zajmuje się chirurgia ogólna sprawia, że w celu postawienia jak najlepszej diagnozy lub rozpoczęcia leczenia operacyjnego, specjaliści współpracujący z naszą placówką kierują Pacjentów na szereg niezbędnych badań, obejmujących:

Konsultacje z doświadczonym chirurgiem ogólnym

Przeprowadzenie pełnej diagnostyki USG

Kwalifikacje Pacjentów do zabiegów operacyjnych

Zabiegi chirurgiczne w Medin Klinice

Dla naszych specjalistów, zdrowie i komfort Pacjentów jest najważniejszy. Dlatego też zapewniamy na miejscu możliwość poddania się drobnym zabiegom chirurgicznym, po których natychmiast można wrócić do pełnej sprawności. Zabiegi są przeprowadzane w znieczuleniu miejscowym przez doświadczonego chirurga ogólnego i są zupełnie nieinwazyjnie.

W naszej placówce realizujemy również zabiegi w znieczuleniu ogólnym. Pacjenci z Opola, którzy trafiają do nas między innymi z zapaleniem wyrostka robaczkowego, koniecznością usunięcia pęcherzyka żółciowego lub tarczycy, mogą liczyć na profesjonalną pomoc wyspecjalizowanej kadry medycznej. 

Nasza oferta obejmuje m.in.:

Chirurgiczne usuwanie znamion skórnych

Drobne zabiegi chirurgiczne

Leczenie żylaków odbytu metodą Barrona

Pacjenci z Opola, którzy decydują się na przeprowadzenie zabiegu w naszej placówce, mają możliwość odpoczynku po operacji w komfortowym, prywatnym pokoju wybudzeń. Każde pomieszczenie zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie Pacjentów, dlatego też w pokojach znajduje się między innymi system przywoławczy, łóżko ze sterowaniem elektrycznym oraz łazienka.

Chcesz dowiedzieć się więcej
o naszej ofercie leczenia z zakresu chirurgii ogólnej?

Skontaktuj się z nami:

Chirurgia ogólna w Medin Klinice w Opolu

Jak się przygotować do prywatnej wizyty u chirurga ogólnego w Opolu?

Pacjenci zgłaszający się na wizytę do chirurga ogólnego w Medin Klinice nie muszą się specjalnie do niej przygotowywać. Wystarczy zabrać ze sobą ostatnie wykonywane badania, które zostały zlecone przez lekarza rodzinnego bądź innego specjalistę, który skierował do chirurga ogólnego.

Zależy nam, aby nasi Pacjenci już podczas konsultacji otrzymali najlepszą pomoc, dlatego też oferujemy usługi na wysokim poziomie. Na prywatną wizytę u chirurga ogólnego w Medin Klinika Opole nie trzeba skierowania – wystarczy umówić się telefonie i wybrać dogodny dla Państwa termin.