Pracownia endoskopowa

MEDIN KLINIKA

Badania diagnostyczne oraz leczenie zmian przewodu pokarmowego

W Pracowni Endoskopowej w naszej klinice przeprowadzamy badania z zakresu diagnostyki oraz leczenia zmian przewodu pokarmowego. Pracownia dysponuje doświadczonym personelem, wyposażona jest w najnowszej generacji sprzęt endoskopowy, akcesoria jednorazowego użytku, diatermię z bimerem argonowym do koagulacji popromiennych zmian naczyniowych oraz do wykonywania drobnych zabiegów endoskopowych i chirurgicznych. 

ZABIEGI WYKONYWANE W MEDIN KLINICE:

GASTROSKOPIA

Jest badaniem górnego odcinka przewodu pokarmowego tj. gardła, przełyku, żołądka i dwunastnicy (również z badaniem w kierunku zakażenia Helicobacter pylori i pobraniem wycinków do badania histopatologicznego).

KOLONOSKOPIA

Jest badaniem dolnego odcinka przewodu pokarmowego (również z pobraniem wycinków do badania histopatologicznego).

REKTOSIGMOIDOSKOPIA

Jest to badanie umożliwiające wziernikowanie oraz ocenę morfologiczną i histopatologiczną końcowego odcinka jelita grubego (dystalna esica, odbytnica) oraz przeprowadzenie w tym odcinku niezbędnych zabiegów jak np. polipektomii. To cenne badanie, które w sposób mało obciążający umożliwia szybką diagnostykę chorób zapalnych jelit, choroby uchyłkowej, przyczyn krwawień, choroby hemoroidalnej, nowotworów w tym odcinku jelita grubego. 

POLIPEKTOMIA

Polipektomia to usunięcie polipów w czasie kolonoskopii. Polipy są to patologiczne, guzowate twory uwypuklające się nad powierzchnię błony śluzowej. Polipy są zwykle usuwane, ponieważ mogą one być źródłem krwawienia odbytniczego. Chociaż większość polipów jest zmianami łagodnymi, niektóre mogą ulec zezłośliwieniu, dlatego też tak ważne jest wykonanie polipektomii. Usuwanie polipów jest zatem ważnym sposobem zapobiegania raka jelita grubego (okrężnicy).

BADANIA W ZNIECZULENIU

W Medin Klinice istnieje możliwość znieczulenia się do badań endoskopowych oraz wykonywanych zabiegów. Polega to na tym, że specjalista od znieczulenia – lekarz anestezjolog – przed znieczuleniem rozmawia z Pacjentem o rodzaju i sposobie znieczulenia, jego powikłaniach oraz przebytych i aktualnych chorobach. Pacjent wypełnia ankietę, po której zawsze jeszcze można porozmawiać z anestezjologiem i zadać pytania aby rozwiązać niejasności wynikające z ankiety. Potem anestezjolog podaje dożylnie leki, co powoduje, że Pacjent na czas badania lekko śpi, dzięki czemu wcale nie odczuwa bólu ani innych nieprzyjemnych odczuć.

Pracownia endoskopowa Medin Klinika Opole
MEDIN KLINIKA

Zabiegi pod nadzorem wykwalifikowanego zespołu endoskopowego

Pracownia endoskopowa dysponuje doświadczonym personelem, wyposażona jest w najnowszej generacji sprzęt endoskopowy, akcesoria jednorazowego użytku, diatermię z bimerem argonowym do koagulacji popromiennych zmian naczyniowych i do drobnych zabiegów endoskopowych i chirurgicznych.

Dysponujemy komfortowymi warunkami dla Pacjentów przed i po zabiegu endoskopowym. Priorytetem jest zapewnienie Pacjentowi fachowej usługi, poczucia bezpieczeństwa i intymności.
Współpracujemy z zespołem anestezjologicznym dając Pacjentowi możliwość wyboru zabiegu endoskopowego ze znieczuleniem ogólnym bądź miejscowym.
Dysponujemy komfortowymi pokojami wybudzeń, gdzie Pacjent może spędzić czas z rodziną pod nadzorem fachowego personelu.

Lekarze:

Lek. Mariola Chrzonszcz-Łukowska

Gastroenterolog, specjalista chorób wewnętrznych

Lek. Jacek Pawełczak

Gastroenterolog, specjalista chorób wewnętrznych

Lek. Ewa Armata-Matkowska

Anestezjolog

Lek. Andrii Nazarenko

Anestezjolog

Lek. Ewa Orska

Anestezjolog

Zespół pielęgniarski:

Aleksandra Lasoń

Pielęgniarka endoskopowa

Wojciech Kędzierski

Pielęgniarz Anestezjologiczny

Miłosława Kowalczyk

Pielęgniarka endoskopowa

Edward Szulc

Pielęgniarz endoskopowy

MEDIN KLINIKA

W Medin Klinice oferujemy:

Leczenie i zabiegi wykonywane na najwyższym poziomie

Konsultacje gastroenterologiczne

Rektosigmoidoskopia

Gastroskopia

Polipektomia

Kolonoskopia

Badania w znieczuleniu

MEDIN KLINIKA

Cennik

ZABIEGI ENDOSKOPOWE
GASTROSKOPIA
400 zł
GASTROSKOPIA ZE ZNIECZULENIEM
700 zł
KOLONOSKOPIA
630 zł
KOLONOSKOPIA ZE ZNIECZULENIEM
930 zł
GASTROSKOPIA + KOLONOSKOPIA ze znieczuleniem
1480 zł
REKTOSIGMOIDOSKOPIA
430 zł
POLIPEKTOMIA pierwszy polip
350 zł
POLIPEKTOMIA każdy kolejny polip
130 zł
WYCINEK Z BADANIEM HISTOPATOLOGICZNYM
80 zł
LEK DO BADANIA KOLONOSKOPII
80 zł
TAMOWANIE KRWAWIENIA – KLIPSOWANIE
350 zł
*Ceny zawarte w cenniku mogą ulec zmianie. Niniejszy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.
MEDIN KLINIKA

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Z przyjemnością na wszystkie odpowiemy

MEDIN KLINIKA

Dlaczego warto wybrać Medin klinikę

Medin Klinika to miejsce, gdzie Pacjent – jego zdrowie i komfort – są najważniejsze. Naszym Pacjentom zapewniamy najlepsze możliwe warunki pobytu, pełne bezpieczeństwo zabiegów oraz wyjątkowo troskliwą opiekę ze strony doświadczonych lekarzy i pielęgniarek. 

Po zabiegach, Pacjenci odpoczywają w komfortowych prywatnych pokojach, urządzonych ze staranną precyzją i dbałością o szczegóły.
Każdy pokój posiada:
W pokoju wybudzeń przebywać wraz z Pacjentem mogą również najbliższe osoby, z myślą o nich wstawiliśmy wygodne kanapy. To wszystko w połączeniu z innowacyjnymi metodami medycznymi, nowoczesnym sprzętem i technologią stosowaną podczas zabiegu zapewnia Pacjentowi najwyższą jakość leczenia.
Poprzedni
Następny
Na miejscu oddajemy do dyspozycji Pacjentów zaplecze diagnostyczne w postaci m.in pracowni endoskopowej, laboratorium analitycznego – w którym każdy Pacjent Medin Kliniki otrzymuje 20% rabatu na badania.
Nasz zespół lekarzy i specjalistów składa się z doskonałych praktyków, którzy wykonują swój zawód z pasją i zamiłowaniem, którzy pracują na światowej klasy sprzęcie medycznym.
MEDIN KLINIKA

Finansowanie i płatności ratalne MediRaty

Szanowny Pacjencie,

informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach. 

MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych. 

Mediraty