Neurologia

MEDIN KLINIKA

Neurologia to dziedzina medycyny zajmująca się diagnostyką oraz leczeniem chorób centralnego układu nerwowego, a także nerwów obwodowych. Neurologia zajmuje się takimi schorzeniami jak: udary niedokrwienne i krwotoczne, zaburzenia krążenia mózgowego, padaczka, guzy mózgu, stwardnienie rozsiane, rwa kulszowa, migrena, zaburzeniach snu czy różnorodne schorzenia kręgosłupa.

Układ nerwowy jest jednym z najważniejszych elementów ciała człowieka, nie bez powodu bywa nazywany centrum zarządzania organizmem. Integruje wszystkie działania organizmu, rejestruje i przetwarza bodźce, steruje układem kostno-mięśniowym, koordynuje pracę wszystkich narządów. Z uwagi na strukturalną i funkcjonalną złożoność układu nerwowego schorzenia neurologiczne mogą wywoływać bardzo zróżnicowane objawy takie jak bóle i zawroty głowy, bóle pleców, drętwienia kończyn, zaburzenia czucia, zaburzenia widzenia, zaburzenia ruchów, drżenia rąk, zaburzenia pamięci czy szumy uszne.

W Medin Klinice leczymy m.in:

Neurolog Medin Klinika Opole
Neurolog

KONSULTACJE:

Dni

czwartek: 16:00-20:00

Koszt konsultacji:

200 zł

Rejestracja:

77 300 00 88

Wojciech Bańczyk - neurolog Medin Klinika Opole
MEDIN KLINIKA

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Z przyjemnością na wszystkie odpowiemy

MEDIN KLINIKA

Dlaczego warto wybrać Medin klinikę

Medin Klinika to miejsce, gdzie Pacjent – jego zdrowie i komfort – są najważniejsze. Naszym Pacjentom zapewniamy najlepsze możliwe warunki pobytu, pełne bezpieczeństwo zabiegów oraz wyjątkowo troskliwą opiekę ze strony doświadczonych lekarzy i pielęgniarek. 

Po zabiegach, Pacjenci odpoczywają w komfortowych prywatnych pokojach, urządzonych ze staranną precyzją i dbałością o szczegóły.
Każdy pokój posiada:
W pokoju wybudzeń przebywać wraz z Pacjentem mogą również najbliższe osoby, z myślą o nich wstawiliśmy wygodne kanapy. To wszystko w połączeniu z innowacyjnymi metodami medycznymi, nowoczesnym sprzętem i technologią stosowaną podczas zabiegu zapewnia Pacjentowi najwyższą jakość leczenia.
Poprzedni
Następny
Na miejscu oddajemy do dyspozycji Pacjentów zaplecze diagnostyczne w postaci m.in pracowni endoskopowej, laboratorium analitycznego – w którym każdy Pacjent Medin Kliniki otrzymuje 20% rabatu na badania.
Nasz zespół lekarzy i specjalistów składa się z doskonałych praktyków, którzy wykonują swój zawód z pasją i zamiłowaniem, którzy pracują na światowej klasy sprzęcie medycznym.
MEDIN KLINIKA

Finansowanie i płatności ratalne MediRaty

Szanowny Pacjencie,

informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach. 

MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych. 

Mediraty