Diagnostyka

MEDIN KLINIKA

Diagnostyka stomatologiczna

Diagnostyka stomatologiczna jest jednym z najważniejszych elementów w procesie leczenia każdego Pacjenta. To obecnie standard nowoczesnej stomatologii. Na celu ma rozpoznanie chorób jamy ustnej u Pacjenta oraz objęcie go odpowiednim sposobem leczenia. Dlatego stworzyliśmy własną pracownię rentgenowską. W zależności od potrzeby oraz metody w stomatologii stosujemy różne rodzaje zdjęć. 

Własna pracownia RTG 

Naszą pracownię wyposażyliśmy w wysokiej klasy sprzęt, którego atutami są: 

Rentgen stomatologiczny w Opolu
MEDIN KLINIKA

Jakie rodzaje zdjęć rentgenowskich wykonujemy?

Zdjęcie pantomograficzne

uwidacznia na jednym zdjęciu stan całego uzębienia łącznie ze stawami skroniowo-żuchwowego oraz zatokami szczękowymi.

Zdjęcie cefalometryczne

zdjęcie rentgenowskie boczne czaszki, pozwala zobaczyć tkanki miękkie twarzy, zatoki przynosowe i podniebienie twarde

Zdjęcie punktowe

poszczególne zęby i korzenie. Zdjęcie ukazuje m.in. przebieg kanałów, torbiele, zęby zatrzymane, zęby nadliczbowe lub zmiany okołowierzchołkowe zębów

Tomografia komputerowa

badanie które obrazuje tkanki oraz gęstość kości w trójwymiarze. Wykorzystywana w zabiegach specjalistycznych.

Zdjęcie wydajemy na płycie CD

do użytku Pacjenta, bądź na jego prośbę wysyłamy drogą mailową.

MEDIN KLINIKA

Umów się na konsultację

Nasz zespół ekspertów zaplanuje dla Ciebie

kompleksowe leczenie

MEDIN KLINIKA

Dlaczego warto wybrać Medin klinikę

Medin Klinika to miejsce, gdzie Pacjent – jego zdrowie i komfort – są najważniejsze. Naszym Pacjentom zapewniamy najlepsze możliwe warunki pobytu, pełne bezpieczeństwo zabiegów oraz wyjątkowo troskliwą opiekę ze strony doświadczonych lekarzy i pielęgniarek. 

Po zabiegach, Pacjenci odpoczywają w komfortowych prywatnych pokojach, urządzonych ze staranną precyzją i dbałością o szczegóły.
Każdy pokój posiada:
W pokoju wybudzeń przebywać wraz z Pacjentem mogą również najbliższe osoby, z myślą o nich wstawiliśmy wygodne kanapy. To wszystko w połączeniu z innowacyjnymi metodami medycznymi, nowoczesnym sprzętem i technologią stosowaną podczas zabiegu zapewnia Pacjentowi najwyższą jakość leczenia.
Poprzedni
Następny
Na miejscu oddajemy do dyspozycji Pacjentów zaplecze diagnostyczne w postaci m.in pracowni endoskopowej, laboratorium analitycznego – w którym każdy Pacjent Medin Kliniki otrzymuje 20% rabatu na badania.
Nasz zespół lekarzy i specjalistów składa się z doskonałych praktyków, którzy wykonują swój zawód z pasją i zamiłowaniem, którzy pracują na światowej klasy sprzęcie medycznym.
MEDIN KLINIKA

Finansowanie i płatności ratalne MediRaty

Szanowny Pacjencie,

informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach. 

MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych. 

Mediraty