Bariatria

MEDIN KLINIKA

Bariatria, czyli dział medycyny zajmujący się chirurgicznym leczeniem otyłości. Ma ona na celu znaczne bądź trwałe ograniczenie pojemności żołądka poprzez zastosowanie odpowiednich technik bariatrycznych. Jest to JEDNA Z NAJBARDZIEJ EFEKTYWNYCH metod walki z otyłością. Skutkiem takiego leczenia jest nie tylko utrata kilogramów, ale także utrzymanie prawidłowej wagi przez długi czas. 

W pierwszej kolejności Pacjent kierowany jest na wizytę konsultacyjną do lekarza bariatry. Na takiej wizycie lekarz ocenia stan zdrowia Pacjenta, przeprowadza wywiad, kieruje na badania diagnostyczne. Jednym z najważniejszych etapów konsultacji bariatrycznej jest potwierdzenie istnienia u Pacjenta wskazań do przeprowadzenia zabiegu bariatrycznego. Jeżeli okaże się, że wskazane jest u Pacjenta zabiegowe leczenie otyłości, wówczas można przystąpić do wyboru techniki zabiegowej.

Bariatria
MEDIN KLINIKA

W Medin Klinice oferujemy:

Leczenie i zabiegi wykonywane na najwyższym poziomie

Konsultacje chirurga bariatry

Endoskopowa implantacja balonu żołądkowego (BIB)

Endoskopowa plastyka żołądka (ESG)

przy użyciu OVERSTITCH™

Chirurg ogólny, chirurg naczyniowy, bariatra

KONSULTACJE:

Dni

wtorek: 15:00-20:00

Koszt konsultacji:

200 zł

Rejestracja:

77 300 00 88

Dariusz Sokołowski - bariatra w Medin Klinika Opole
MEDIN KLINIKA

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Z przyjemnością na wszystkie odpowiemy

MEDIN KLINIKA

Dlaczego warto wybrać Medin klinikę

Medin Klinika to miejsce, gdzie Pacjent – jego zdrowie i komfort – są najważniejsze. Naszym Pacjentom zapewniamy najlepsze możliwe warunki pobytu, pełne bezpieczeństwo zabiegów oraz wyjątkowo troskliwą opiekę ze strony doświadczonych lekarzy i pielęgniarek. 

Po zabiegach, Pacjenci odpoczywają w komfortowych prywatnych pokojach, urządzonych ze staranną precyzją i dbałością o szczegóły.
Każdy pokój posiada:
W pokoju wybudzeń przebywać wraz z Pacjentem mogą również najbliższe osoby, z myślą o nich wstawiliśmy wygodne kanapy. To wszystko w połączeniu z innowacyjnymi metodami medycznymi, nowoczesnym sprzętem i technologią stosowaną podczas zabiegu zapewnia Pacjentowi najwyższą jakość leczenia.
Poprzedni
Następny
Na miejscu oddajemy do dyspozycji Pacjentów zaplecze diagnostyczne w postaci m.in pracowni endoskopowej, laboratorium analitycznego – w którym każdy Pacjent Medin Kliniki otrzymuje 20% rabatu na badania.
Nasz zespół lekarzy i specjalistów składa się z doskonałych praktyków, którzy wykonują swój zawód z pasją i zamiłowaniem, którzy pracują na światowej klasy sprzęcie medycznym.
MEDIN KLINIKA

Finansowanie i płatności ratalne MediRaty

Szanowny Pacjencie,

informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach. 

MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych. 

Mediraty