Implanty zębów

MEDIN KLINIKA

Szwajcarskie implanty straumann

W Medin Klinice w Opolu oferujemy Państwu innowacyjne systemy implantologiczne, które są najlepszymi produktami dostępnymi obecnie na światowym rynku. Jesteśmy autoryzowaną placówką szwajcarskiej grupy Institut Straumann AG, światowego lidera w implantologii stomatologicznej i regeneracji tkanek przyzębia. System implantów Straumann® jest jednym z najlepiej udokumentowanych przez ponad 35 lat szerokich badań naukowych, klinicznych doświadczeń oraz w efekcie ponad 700 naukowych publikacji. Naszym Pacjentom możemy zaproponować najwyższej klasy implanty oraz dożywotnią gwarancję!

Implanty zębowe Opole
MEDIN KLINIKA

Implanty zębowe - dlaczego w Medin Klinice w Opolu?

Posiadamy centrum diagnostyczne

Dysponujemy własną pracownią rentgenowską, wyposażoną w najbezpieczniejszą aparaturę do diagnostyki obrazowej.

Kompleksowe leczenie

Dzięki współpracy naszych lekarzy specjalistów zaplanujemy dla Ciebie indywidualny i szczegółowy plan leczenia, dostosowując go do Twoich potrzeb. Każdą konsultacje i leczenie możesz odbyć na miejscu bez potrzeby odwiedzania innych gabinetów.

Doświadczeni lekarze

Zabiegi implantologiczne przeprowadzane są przez lekarzy stomatologów, którzy specjalizują się w tej dziedzinie, dlatego Pacjent jest zawsze w najlepszych rękach.

MEDIN KLINIKA

Umów się na konsultację

Nasz zespół ekspertów zaplanuje dla Ciebie

kompleksowe leczenie

MEDIN KLINIKA

Implanty zębów Opole - co musisz wiedzieć?

tekst

MEDIN KLINIKA

Wszczepienie implantów sposobem na zdrowy i piękny uśmiech

tekst 

tekst.

MEDIN KLINIKA

Bezbolesne leczenie implantologiczne

tekst

test

MEDIN KLINIKA

Zalety wszczepiania implantów zębowych

tekst 

MEDIN KLINIKA

Dlaczego warto wybrać Medin klinikę

Medin Klinika to miejsce, gdzie Pacjent – jego zdrowie i komfort – są najważniejsze. Naszym Pacjentom zapewniamy najlepsze możliwe warunki pobytu, pełne bezpieczeństwo zabiegów oraz wyjątkowo troskliwą opiekę ze strony doświadczonych lekarzy i pielęgniarek. 

Po zabiegach, Pacjenci odpoczywają w komfortowych prywatnych pokojach, urządzonych ze staranną precyzją i dbałością o szczegóły.
Każdy pokój posiada:
W pokoju wybudzeń przebywać wraz z Pacjentem mogą również najbliższe osoby, z myślą o nich wstawiliśmy wygodne kanapy. To wszystko w połączeniu z innowacyjnymi metodami medycznymi, nowoczesnym sprzętem i technologią stosowaną podczas zabiegu zapewnia Pacjentowi najwyższą jakość leczenia.
Poprzedni
Następny
Na miejscu oddajemy do dyspozycji Pacjentów zaplecze diagnostyczne w postaci m.in pracowni endoskopowej, laboratorium analitycznego – w którym każdy Pacjent Medin Kliniki otrzymuje 20% rabatu na badania.
Nasz zespół lekarzy i specjalistów składa się z doskonałych praktyków, którzy wykonują swój zawód z pasją i zamiłowaniem, którzy pracują na światowej klasy sprzęcie medycznym.
MEDIN KLINIKA

Finansowanie i płatności ratalne MediRaty

Szanowny Pacjencie,

informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach. 

MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych. 

Mediraty