Protetyka

MEDIN KLINIKA

Czym zajmuje się protetyka stomatologiczna?

Protetyka to dziedzina stomatologii, która pozwala na odtworzenie pierwotnych warunków zgryzowych, co oznacza uzupełnienie brakującego uzębienia. Z usług protetyka mogą skorzystać zarówno Pacjenci, których zęby uległy uszkodzeniu, jak i Ci, którzy utracili naturalne uzębienie. Współczesna protetyka stomatologiczna to przede wszystkim poprawa estetyki oraz wyglądu uśmiechu. Piękny, zdrowy uśmiech jest najlepszą wizytówką każdego człowieka, a właśnie protetyka stomatologiczna pomaga osiągnąć ten cel. 

Protezy zębów Medin Klinika Opole
MEDIN KLINIKA

Dlaczego warto zdecydować się na leczenie protetyczne w Medin Klinice?

Posiadamy centrum diagnostyczne

Dysponujemy własną pracownią rentgenowską, wyposażoną w najbezpieczniejszą aparaturę do diagnostyki obrazowej.

Kompleksowe leczenie

Dzięki współpracy naszych lekarzy specjalistów zaplanujemy dla Ciebie indywidualny i szczegółowy plan leczenia, dostosowując go do Twoich potrzeb. Każdą konsultacje i leczenie możesz odbyć na miejscu bez potrzeby odwiedzania innych gabinetów.

Wysoka jakość materiałów

Prace protetyczne wykonujemy współpracując z laboratoriami, które bazują na najnowszych materiałach oraz technologiach.

MEDIN KLINIKA

Umów się na konsultację

Nasz zespół ekspertów zaplanuje dla Ciebie

kompleksowe leczenie

MEDIN KLINIKA

Rodzaje protez zębowych

tekst

MEDIN KLINIKA

Proces tworzenia protez zębowych

tekst 

tekst.

MEDIN KLINIKA

Zalety protez zębowych

tekst

test

MEDIN KLINIKA

Dlaczego tak ważna jest odbudowa braków zębowych?

tekst 

MEDIN KLINIKA

Leczenie protetyczne krok po kroku

tekst 

tekst.

MEDIN KLINIKA

Dlaczego warto wybrać Medin klinikę

Medin Klinika to miejsce, gdzie Pacjent – jego zdrowie i komfort – są najważniejsze. Naszym Pacjentom zapewniamy najlepsze możliwe warunki pobytu, pełne bezpieczeństwo zabiegów oraz wyjątkowo troskliwą opiekę ze strony doświadczonych lekarzy i pielęgniarek. 

Po zabiegach, Pacjenci odpoczywają w komfortowych prywatnych pokojach, urządzonych ze staranną precyzją i dbałością o szczegóły.
Każdy pokój posiada:
W pokoju wybudzeń przebywać wraz z Pacjentem mogą również najbliższe osoby, z myślą o nich wstawiliśmy wygodne kanapy. To wszystko w połączeniu z innowacyjnymi metodami medycznymi, nowoczesnym sprzętem i technologią stosowaną podczas zabiegu zapewnia Pacjentowi najwyższą jakość leczenia.
Previous slide
Next slide
Na miejscu oddajemy do dyspozycji Pacjentów zaplecze diagnostyczne w postaci m.in pracowni endoskopowej, laboratorium analitycznego – w którym każdy Pacjent Medin Kliniki otrzymuje 20% rabatu na badania.
Nasz zespół lekarzy i specjalistów składa się z doskonałych praktyków, którzy wykonują swój zawód z pasją i zamiłowaniem, którzy pracują na światowej klasy sprzęcie medycznym.
MEDIN KLINIKA

Finansowanie i płatności ratalne MediRaty

Szanowny Pacjencie,

informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach. 

MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych. 

Mediraty