Psychologia

MEDIN KLINIKA

Konsultacje psychologiczne są formą pomocy, z której może skorzystać każdy, kto takiej pomocy potrzebuje. Rozmowa z psychologiem pozwala na omówienie aktualnych bolączek życiowych, rodzinnych lub emocjonalnych. 

Konsultacja psychologiczna polega na rozmowie z psychologiem, przeżywanych trudnościach, ewentualnych objawów zaburzeń psychicznych, a także obszarów życia, w których chcesz wprowadzić zmiany. W Medin Klinice nasz psycholog koncentruje się na indywidualnych potrzebach Pacjenta oraz dbam o ich dobre samopoczucie i kondycję psychiczną. W swojej praktyce nastawiony jest na pracę z osobami dorosłymi, które zmagają się z problemami egzystencjalnymi i zawodowymi takimi jak kryzysy w rodzinnie, kwestie wychowawcze, rozwody, śmierć bliskich, kryzysy w relacjach osobistych i partnerskich, problemy zawodowe i zaburzenia psychiczne. 

Psycholog w Medin Klinika Opole

„Jako psycholog mam poczucie misji i pomimo wielu możliwości rozwoju zawodowego spoza branży psychologicznej, czuję, że nie byłbym spełniony życiowo. Pomoc drugiej osobie jest moją pasją i poczuciem obowiązku.”

Psycholog

KONSULTACJE:

Dni

poniedziałek: 14:00-20:00

Rejestracja:

506 098 642

Rafał Dryja - ZnanyLekarz.pl
Rafał Dryja - psycholog w Medin Klinika Opole
MEDIN KLINIKA

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Z przyjemnością na wszystkie odpowiemy

MEDIN KLINIKA

Dlaczego warto wybrać Medin klinikę

Medin Klinika to miejsce, gdzie Pacjent – jego zdrowie i komfort – są najważniejsze. Naszym Pacjentom zapewniamy najlepsze możliwe warunki pobytu, pełne bezpieczeństwo zabiegów oraz wyjątkowo troskliwą opiekę ze strony doświadczonych lekarzy i pielęgniarek. 

Po zabiegach, Pacjenci odpoczywają w komfortowych prywatnych pokojach, urządzonych ze staranną precyzją i dbałością o szczegóły.
Każdy pokój posiada:
W pokoju wybudzeń przebywać wraz z Pacjentem mogą również najbliższe osoby, z myślą o nich wstawiliśmy wygodne kanapy. To wszystko w połączeniu z innowacyjnymi metodami medycznymi, nowoczesnym sprzętem i technologią stosowaną podczas zabiegu zapewnia Pacjentowi najwyższą jakość leczenia.
Poprzedni
Następny
Na miejscu oddajemy do dyspozycji Pacjentów zaplecze diagnostyczne w postaci m.in pracowni endoskopowej, laboratorium analitycznego – w którym każdy Pacjent Medin Kliniki otrzymuje 20% rabatu na badania.
Nasz zespół lekarzy i specjalistów składa się z doskonałych praktyków, którzy wykonują swój zawód z pasją i zamiłowaniem, którzy pracują na światowej klasy sprzęcie medycznym.
MEDIN KLINIKA

Finansowanie i płatności ratalne MediRaty

Szanowny Pacjencie,

informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach. 

MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych. 

Mediraty