Ginekologia onkologiczna

MEDIN KLINIKA

Ginekologia onkologiczna to podspecjalność ginekologii, zajmująca się wykrywaniem i leczeniem chorób onkologicznych żeńskich narządów płciowych. Istnieją problemy z kobiecym zdrowiem, które wymagają szczególnej troski, a przede wszystkim wysoko specjalistycznej wiedzy medycznej. Specjalista ginekolog onkolog jest lekarzem, który obok leczenia schorzeń ginekologicznych, skupia się przede wszystkim na leczeniu nowotworów kobiecych narządów płciowych, nowotworów piersi oraz nowotworów dróg moczowych i przewodu pokarmowego, wywołanych przyczynami o podłożu ginekologicznym. Pacjentki objęte opieką naszej poradni mogą liczyć na wszechstronną profilaktykę, właściwe rozpoznanie, leczenie oraz kontrolę po zakończonym leczeniu.

Ginekologia onkologiczna Medin Klinika Opole

Ginekolog onkologiczny, specjalista położnictwa i ginekologii

KONSULTACJE:

Dni

wtorek: 16:00-20:00

Koszt konsultacji:

200 zł

Rejestracja:

77 300 00 88

Piotr Klimczak - ginekolog onkologiczny w Medin Klinika Opole
MEDIN KLINIKA

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Z przyjemnością na wszystkie odpowiemy

MEDIN KLINIKA

Dlaczego warto wybrać Medin klinikę

Medin Klinika to miejsce, gdzie Pacjent – jego zdrowie i komfort – są najważniejsze. Naszym Pacjentom zapewniamy najlepsze możliwe warunki pobytu, pełne bezpieczeństwo zabiegów oraz wyjątkowo troskliwą opiekę ze strony doświadczonych lekarzy i pielęgniarek. 

Po zabiegach, Pacjenci odpoczywają w komfortowych prywatnych pokojach, urządzonych ze staranną precyzją i dbałością o szczegóły.
Każdy pokój posiada:
W pokoju wybudzeń przebywać wraz z Pacjentem mogą również najbliższe osoby, z myślą o nich wstawiliśmy wygodne kanapy. To wszystko w połączeniu z innowacyjnymi metodami medycznymi, nowoczesnym sprzętem i technologią stosowaną podczas zabiegu zapewnia Pacjentowi najwyższą jakość leczenia.
Poprzedni
Następny
Na miejscu oddajemy do dyspozycji Pacjentów zaplecze diagnostyczne w postaci m.in pracowni endoskopowej, laboratorium analitycznego – w którym każdy Pacjent Medin Kliniki otrzymuje 20% rabatu na badania.
Nasz zespół lekarzy i specjalistów składa się z doskonałych praktyków, którzy wykonują swój zawód z pasją i zamiłowaniem, którzy pracują na światowej klasy sprzęcie medycznym.
MEDIN KLINIKA

Finansowanie i płatności ratalne MediRaty

Szanowny Pacjencie,

informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach. 

MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych. 

Mediraty