Seksuologia

MEDIN KLINIKA
Seksuologia to dziedzina obejmująca szeroko pojętą seksualność człowieka. Zajmuje się ona potrzebami seksualnymi człowieka, w tym także ich zaburzeniami lub brakiem, prawidłowym życiem seksualnym człowieka, zarówno w aspekcie fizycznym, jak i psychicznym oraz jego płciowością Konsultacja seksuologiczna jest formą pomocy, z której może skorzystać każdy chcący rozwinąć swoją seksualność oraz doświadczający trudności w tej sferze. Wizyta u seksuologa może przebiegać indywidualnie bądź w parze z partnerem/partnerką. Celem konsultacji jest rozwiązanie trudnych sytuacji, poprzez ich wyszukanie, uświadomienie i zdiagnozowanie. Może być więc ona początkiem drogi, bądź jej kolejnym krokiem.
Seksuolodzy Opole

Certyfikowana terapeutka TSR, terapeutka zaburzeń seksualnych

KONSULTACJE:

Dni

wtorek: 15:00-20:00
czwartek: 15:00-20:00

Koszt konsultacji:

150 zł

Katarzyna Stelmaszczyk - seksuolog Medin Klinika Opole
MEDIN KLINIKA

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Z przyjemnością na wszystkie odpowiemy

MEDIN KLINIKA

Dlaczego warto wybrać Medin klinikę

Medin Klinika to miejsce, gdzie Pacjent – jego zdrowie i komfort – są najważniejsze. Naszym Pacjentom zapewniamy najlepsze możliwe warunki pobytu, pełne bezpieczeństwo zabiegów oraz wyjątkowo troskliwą opiekę ze strony doświadczonych lekarzy i pielęgniarek. 

Po zabiegach, Pacjenci odpoczywają w komfortowych prywatnych pokojach, urządzonych ze staranną precyzją i dbałością o szczegóły.
Każdy pokój posiada:
W pokoju wybudzeń przebywać wraz z Pacjentem mogą również najbliższe osoby, z myślą o nich wstawiliśmy wygodne kanapy. To wszystko w połączeniu z innowacyjnymi metodami medycznymi, nowoczesnym sprzętem i technologią stosowaną podczas zabiegu zapewnia Pacjentowi najwyższą jakość leczenia.
Poprzedni
Następny
Na miejscu oddajemy do dyspozycji Pacjentów zaplecze diagnostyczne w postaci m.in pracowni endoskopowej, laboratorium analitycznego – w którym każdy Pacjent Medin Kliniki otrzymuje 20% rabatu na badania.
Nasz zespół lekarzy i specjalistów składa się z doskonałych praktyków, którzy wykonują swój zawód z pasją i zamiłowaniem, którzy pracują na światowej klasy sprzęcie medycznym.
MEDIN KLINIKA

Finansowanie i płatności ratalne MediRaty

Szanowny Pacjencie,

informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach. 

MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych. 

Mediraty