Seksuologia

Prywatne wizyty u seksuologa w Opolu

Jak z Pacjentami współpracuje nasz lekarz seksuolog z Opola?

Seksuologia to dziedzina, która zajmuje się wszystkim, co jest związane z seksualnością człowieka. Obejmuje przede wszystkim jego potrzeby z tym związane, a także różnego rodzaju zaburzenia. Zajmuje się życiem seksualnym zarówno w wymiarze fizycznym, jak i psychicznym. Podchodzi do tego zagadnienia szeroko, co pozwala na określenie konkretnych problemów Pacjenta oraz wdrożenie odpowiedniego leczenia.

Do seksuologa mogą zgłosić się zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Na spotkanie z terapeutą można udać się indywidualnie lub z partnerem/partnerką. Celem takiej konsultacji jest znalezienie przyczyny problemu, a także jego skuteczne rozwiązanie.

Lekarze seksuolodzy Opole

Certyfikowana terapeutka TSR, terapeutka zaburzeń seksualnych, terapeutka par i edukatorka seksualna

Koszt konsultacji:​

180 ZŁ

Katarzyna Stelmaszczyk - seksuolog Medin Klinika Opole

Lekarz seksuolog Medin Kliniki w Opolu

Seksuolog Opole – kto powinien skorzystać z jego pomocy?

Przed pierwszą wizytą – jak się przygotować?

Pacjenci bardzo często boją się pierwszej wizyty u seksuologa. Nie wiedzą bowiem, czego mogą się na niej spodziewać. Jeśli także stresujesz się taką wizytą, pamiętaj, że w Medin Klinice w Opolu przyjmuje doświadczony i wykwalifikowany specjalista.

Przed pierwszą wizytą u seksuologa przede wszystkim zastanów się, o co chciałbyś zapytać. Przygotuj się także na wiele pytań, które zostaną zadane. Mają one na celu lepiej poznać problem, z którym się zgłosiłeś do specjalisty. 

Musisz wiedzieć, że na co dzień nasz seksuolog spotyka się z różnymi problemami Pacjentów, a wiele z nich może być gorszych niż Twoje. Zadaj wszystkie pytania, które Cię nurtują i dowiedz się, co może pomóc w poprawie Twojej obecnej sytuacji.

Jak przebiega wizyta u seksuologa?

Konsultacja seksuologiczna to forma pomocy, z której może skorzystać każdy chcący rozwinąć swoją seksualność oraz doświadczający trudności w tej sferze. Celem wizyty jest rozwiązanie trudnych sytuacji, poprzez ich wyszukanie, uświadomienie i zdiagnozowanie. Może być więc ona początkiem drogi, bądź jej kolejnym krokiem.

Wizyta w gabinecie seksuologa w Medin Klinice w Opolu zawsze przebiega w przyjemnej atmosferze, pełnej wsparcia i zrozumienia. Dzięki temu możesz poczuć się swobodnie i w pełni wykorzystać ten czas. 

Potrzebujesz pilnej konsultacji u seksuologa?

Umów się na wizytę – zadzwoń:

Seksuolog Opole

Konsultacje u lekarza seksuologa Medin Kliniki

Pomoc doświadczonego seksuologa dla Pacjentów z Opola i okolic

Rozmowa o sprawach intymnych nigdy nie jest łatwa. Wiele osób, które boryka się z problemami związanymi z życiem łóżkowym, odwleka wizytę u specjalisty, głównie ze wstydu. Nie jest to dobre rozwiązanie, gdyż nieleczone kłopoty będą się tylko nasilać. Szybkie rozpoczęcie leczenia daje szanse na to, aby poprawić swój komfort życia intymnego i czerpać z niego maksymalne korzyści. 

Seksuolog jest terapeutą, który specjalizuje się wyłącznie w rozwiązywaniu problemów z życiem seksualnym. Można do niego się zgłosić z różnymi trudnościami. Dzięki takiej konsultacji dowiesz się, w jaki sposób sobie z nimi radzić. Bardzo często są one związane z psychiką, a skuteczna psychoterapia w gabinecie seksuologa może pomóc.