Gastroenterologia

MEDIN KLINIKA

Gastroenterologia to dziedzina medycyny zajmująca się chorobami układu pokarmowego, tzn. przełyku, żołądka, jelit, odbytu i gruczołów trawiennych (wątroba, trzustka) oraz dróg żółciowych. Najczęstszymi objawami chorób układu pokarmowego są: niestrawność, zgaga, bóle brzucha, biegunki, zaparcia czy krwawienia. Podczas wizyty w Medin Klinice lekarz może skierować Pacjenta do naszej pracowni endoskopowej, w której wykonywane są zabiegi m.in gastroskopia, kolonoskopia, polipektomia. Współpracujemy z zespołem anestezjologicznym dając Pacjentowi możliwość wyboru zabiegu endoskopowego ze znieczuleniem ogólnym bądź miejscowym. Dysponujemy komfortowymi pokojami wybudzeń, gdzie Pacjent może spędzić czas z rodziną pod nadzorem fachowego personelu. 

Gastroenterologia w Medin Klinika Opole
MEDIN KLINIKA

W Medin Klinice oferujemy:

Leczenie i zabiegi wykonywane na najwyższym poziomie

Konsultacje gastroenterologiczne

Gastroskopia

Kolonoskopia

Rektosigmoidoskopia

Polipektomia

Badania w znieczuleniu

Gastroenterolog, specjalista chorób wewnętrznych

KONSULTACJE:

Dni

piątek: 16:00-20:00

Koszt konsultacji:

200 zł

Rejestracja:

77 300 00 88

Gastroenterolog, specjalista chorób wewnętrznych

KONSULTACJE:

Koszt konsultacji:

200 zł

Rejestracja:

77 300 00 88

MEDIN KLINIKA

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Z przyjemnością na wszystkie odpowiemy

MEDIN KLINIKA

Dlaczego warto wybrać Medin klinikę

Medin Klinika to miejsce, gdzie Pacjent – jego zdrowie i komfort – są najważniejsze. Naszym Pacjentom zapewniamy najlepsze możliwe warunki pobytu, pełne bezpieczeństwo zabiegów oraz wyjątkowo troskliwą opiekę ze strony doświadczonych lekarzy i pielęgniarek. 

Po zabiegach, Pacjenci odpoczywają w komfortowych prywatnych pokojach, urządzonych ze staranną precyzją i dbałością o szczegóły.
Każdy pokój posiada:
W pokoju wybudzeń przebywać wraz z Pacjentem mogą również najbliższe osoby, z myślą o nich wstawiliśmy wygodne kanapy. To wszystko w połączeniu z innowacyjnymi metodami medycznymi, nowoczesnym sprzętem i technologią stosowaną podczas zabiegu zapewnia Pacjentowi najwyższą jakość leczenia.
Poprzedni
Następny
Na miejscu oddajemy do dyspozycji Pacjentów zaplecze diagnostyczne w postaci m.in pracowni endoskopowej, laboratorium analitycznego – w którym każdy Pacjent Medin Kliniki otrzymuje 20% rabatu na badania.
Nasz zespół lekarzy i specjalistów składa się z doskonałych praktyków, którzy wykonują swój zawód z pasją i zamiłowaniem, którzy pracują na światowej klasy sprzęcie medycznym.
MEDIN KLINIKA

Finansowanie i płatności ratalne MediRaty

Szanowny Pacjencie,

informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach. 

MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych. 

Mediraty