Gastroenterologia

Poradnia alergologiczna w Opolu

Z jakimi dolegliwościami należy zgłosić się do gastroenterologa w Medin Klinice?

Gastroenterologia to dziedzina medycyny zajmującymi się różnymi chorobami przewodu pokarmowego. W zakres jej zainteresowań wlicza się schorzenia przełyku, żołądka, gruczołów trawiennych czy dróg żółciowych. Nasi specjaliści diagnozują wszystkie dolegliwościami pokarmowe, kierując Pacjentów z Opola i okolic na badania w pracowni endoskopowej.

Osoby odczuwające nieprzyjemne objawy ze strony układu pokarmowego, które utrudniają im codzienne funkcjonowanie i obniżają komfort życia, mogą umówić się na konsultację u doświadczonego gastroenterologa w naszej placówce. Podczas diagnozy zapewniamy możliwość przeprowadzania badań w nowoczesnej pracowni endoskopowej oraz późniejszego pobytu w komfortowym pokoju wybudzeń.

Gastroenterologia w Medin Klinika Opole

Do gastroenterologów Medin Kliniki w Opolu najczęściej zgłaszają się Pacjenci z objawami: 

Gastroenterolodzy Medin Kliniki w Opolu

Nasi lekarze:

Gastroenterolog, specjalista chorób wewnętrznych

Koszt konsultacji:

200 zł

Rejestracja:

77 300 00 88

Gastroenterolog, specjalista chorób wewnętrznych

Koszt konsultacji:

Konsultacja: 200 zł
Konsultacja z USG: 250 zł

Rejestracja:

77 300 00 88

Jacek Pawełczak gastroentorolog

Zabiegi i badania z zakresu gastroenterologii

W Medin Klinice oferujemy:

Diagnostyka oraz późniejsze leczenie chorób układu pokarmowego to kwestia, w której specjalizują się lekarze gastroenterologii współpracujący z naszą placówką w Opolu. Na miejscu przeprowadzamy szereg badań i zabiegów, które mogą pomóc w pełnym wyleczeniu choroby bądź łagodzeniu jej objawów. 

Konsultacja gastroenterologiczne

Każda wizyta u naszego gastroenterologa przebiega w komfortowej i miłej atmosferze. Pacjenci mogą liczyć na indywidualne podejście do ich przypadku oraz dostosowanie procesu diagnostyki i późniejszego leczenia do potrzeb oraz możliwości. Konsultacja opiera się na dokładnym wywiadzie, zapoznaniu się z dotychczasowymi wynikami zdrowotnymi i w razie konieczności – skierowaniu na dalszą diagnostykę.

Endoskopowe badanie górnego odcinka układu pokarmowego – gastroskopia

W naszej placówce mogą Państwo poddać się gastroskopii w znieczuleniu miejscowym. Komfort Pacjentów jest dla nas najważniejszy, dlatego diagnostyka górnego odcinka układu pokarmowego oraz inne zabiegi przeprowadzane metodą endoskopową są bezbolesne.

Endoskopowe badanie dolnego odcinka układu pokarmowego – kolonoskopia

W Medin Klinice nasi Pacjenci z Opola mogą zdecydować się na kolonoskopię w znieczuleniu ogólnym, a następnie dojść do siebie się w specjalnie przygotowanym do tego pokoju wybudzeń. W efekcie badanie nie jest tak niekomfortowe, jak wiele osób zwykle zakłada.

Rektosigmoidoskopia

To rodzaj badania endoskopowego, które służy do wizualizacji wnętrza końcowego odcinka jelita grubego – okolicy odbytnicy i esicy. Dzięki niemu można bezinwazyjnie obejrzeć błonę śluzową i wykryć ewentualne zmiany patologiczne, takie jak polipy, owrzodzenia, stan zapalny lub nowotwór.

Polipektomia

Polipektomia to zabieg usuwania polipów z błony śluzowej jelita, realizowany w naszej placówce podczas badania endoskopowego, takiego jak kolonoskopia czy rektosigmoidoskopia. Jego przeprowadzenie zmniejsza ryzyko rozwoju raka jelita grubego.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat zabiegów realizowanych przez naszych specjalistów z zakresu gastroenterologii?

Zadzwoń:

Gastroenterolog dziecięcy Opole

Gastroenterolog dziecięcy Medin Kliniki Opole

Jak przebiega prywatna wizyta u gastroenterologa dziecięcego?

Specjaliści współpracujący z naszą placówką w Opolu posiadają doświadczenie w pracy z dziećmi, dlatego też wizyta przebiega w spokojnej i pełnej zaufania atmosferze. Mali Pacjenci nie muszą się obawiać bólu oraz dyskomfortu podczas badania, gdyż oferujemy możliwość wykonania znieczulenia ogólnego pod okiem anestezjologa.

Gabinety dziecięce zostały dostosowane w taki sposób, aby maluchy podczas wizyty nie odczuwają zdenerwowania i chętnie poddawały się prośbom naszych specjalistów.

Z dzieckiem warto zgłosić się do gastroenterologa jeśli dotychczasowe leczenie dolegliwości zdrowotnych nie przynosi rezultatów. Na wizytę do naszej placówki zapraszamy jeśli dziecko zmaga się z m.in.:

Konsultacje u Gastroenterologa z Opola

Czy do pierwszej wizyty u gastroenterologa w naszej placówce trzeba się przygotować?

Wizyta u gastroenterologa wywołuje wiele skrajnych emocji u każdego Pacjenta – niezależnie od jego wieku. Dlatego też do pierwszej wizyty warto się odpowiednio przygotować i zadbać o pozytywne nastawienie. W Medin Klinice w Opolu gastroenterolodzy starają się zapewnić jak najlepsze warunki podczas konsultacji i badań, dbając o bezpieczeństwo i komfort chorych.

Na wizytę warto zabrać ze sobą posiadaną dokumentację medyczną oraz wyszczególnić wszystkie objawy oraz dolegliwości, które wpływają na złe samopoczucie.

Gastroenterolog Opole