Stomatologia estetyczna

Zadbamy o Twój perfekcyjny uśmiech

Poprawa estetyki uzębienia

Stomatologia estetyczna obejmuje szereg zabiegów mających na celu poprawę estetyki uzębienia – wpływających na kolor, kształt czy nawet ustawienie zębów. Koncentrują się one na przywróceniu pięknego, naturalnego uśmiechu. 

W Medin Klinice w Opolu z troską i zaangażowaniem podchodzimy do potrzeb naszych Pacjentów. W ofercie posiadamy szereg nowoczesnych, bezpiecznych oraz wysoce skutecznych zabiegów z zakresu estetyki dentystycznej. Zaliczamy do nich profesjonalne wybielanie zębów, licówki oraz bonding z wykorzystaniem światowej klasy technik. 

Stomatologia estetyczna i licówki w Medin Klinika Opole

Stomatologia estetyczna w Medin Klinice w Opolu

Dlaczego warto zdecydować się na nasze zabiegi stomatologii estetycznej?

Z czasem na powierzchni zębów pojawia się kamień oraz przebarwienia, które trudno usunąć przy regularnym szczotkowaniu. Jako specjaliści zdajemy sobie sprawę z różnych sytuacji, gdzie dochodzi do uszkodzenia korony zęba – jej ukruszenia bądź złamania. Dlatego też naszym pacjentom z Opola proponujemy szereg zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej, których celem jest poprawa i przywrócenie ładnego wyglądu zębów.

Wysoka jakość materiałów

Prace protetyczne wykonujemy współpracując z laboratoriami, które bazują na najnowszych materiałach oraz technologiach.

Współpraca ze sprawdzonymi pracowniami protetyki

Nasi technicy dentystyczni wykonują prace dostosowane indywidualnie do potrzeb Pacjenta oraz warunków, jakie panują w jego jamie ustnej.

Profesjonalna opieka stomatologiczna

Nasz zespół stomatologiczny zadba o zapewnienie komfortu podczas wizyty oraz spełnienie Twoich oczekiwań odnośnie pięknego, zdrowego uśmiechu.

Posiadamy centrum diagnostyczne

Dysponujemy własną pracownią rentgenowską, wyposażoną w najbezpieczniejszą aparaturę do diagnostyki obrazowej.

Chcesz cieszyć się nowym, pięknym uśmiechem?

Umów się na wizytę u naszych specjalistów:

Licówki i inne zabiegi dostępne w naszej placówce

Rozwiązania stomatologii estetycznej dla Pacjentów z Opola

 

Do naszych gabinetów mogą zgłosić się osoby, które jeszcze nigdy nie miały przeprowadzanych żadnych zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej. Jesteśmy w stanie pomóc i doradzić w nawet najtrudniejszych przypadkach, oferując pakiet zabiegów higienizacyjnych, dobrany do indywidualnych potrzeb.

Wykorzystujemy bezpieczne oraz nowoczesne rozwiązania stomatologiczne, która mają na celu poprawę estetyki uśmiechu naszych Pacjentów. Oferujemy następujące zabiegi: 

Higienizacja zębów

Pakiet zabiegów higienizacji zębów obejmuje kolejno skaling, piaskowanie i fluoryzację. Nasze higienistki, specjalizujące się w stomatologii estetycznej, w ramach wizyty przeprowadzają również instruktaż higieny jamy ustnej. W celu osiągnięcia jeszcze lepszych efektów, wykorzystujemy nowoczesne urządzenia zaprojektowane przez szwajcarską firmę EMS.

Piaskowanie zębów

W naszych gabinetach stomatologicznych możesz poddać się samemu piaskowaniu zębów, czyli jednej z metod usunięcia osadów, które mogą być przyczyną rozwoju chorób dziąseł.

Wybielanie zębów

Wszystkie zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej są indywidualnie dostosowane do potrzeb naszych pacjentów z Opola, a także stanu ich uzębienia. Dlatego też w ofercie posiadamy różne metody wybielania i regeneracji zębów, takie jak:

Licówki

W ramach stomatologii estetycznej w naszej placówce proponujemy również szansę na zmianę kształtu zębów oraz zakrycie diastemy. Wykorzystujemy do tego wysokiej jakości i niezawodne licówki, które umożliwiają nam poprawić ogólny wygląd i kolor zębów.

Licówki porcelanowe lub kompozytowe zakładane w naszym gabinecie, to szansa na uzyskanie pięknego uśmiechu, bez konieczności przeprowadzania bardziej skomplikowanych zabiegów stomatologicznych. Efekt jaki uzyskujemy dzięki tym produktom jest bardzo naturalny.

Poradnia stomatologii estetycznej Medin Kliniki

Jak wygląda wizyta w naszej placówce?

Osoby z Opola, które zgłaszają się do lekarza specjalizującego się w stomatologii estetycznej w Medin Klinice, nie muszą przygotowywać się do pierwszej wizyty. Podczas konsultacji sprawdzimy stan wszystkich zębów i z uwagą wysłuchamy oczekiwań naszych Pacjentów. Na podstawie tego dobierzemy odpowiednią metodę wybielania lub regeneracji zębów.

W zależności od rodzaju wybranego zabiegu, proces jego przeprowadzania będzie się różnił. Wszystkie zabiegi są jednak bezbolesne i nie sprawiają dyskomfortu nawet w najbardziej skomplikowanych przypadkach. W naszej placówce dbamy o komfort pacjenta podczas każdego kroku wybielania i higienizacji.

Stomatologia estetyczna w Medin Klinice w Opolu