Stomatologia estetyczna

MEDIN KLINIKA

Poprawa estetyki uzębienia

Stomatologia estetyczna obejmuje szereg zabiegów mających na celu poprawę estetyki uzębienia – wpływających na kolor, kształt czy nawet ustawienie zębów. Koncentrują się one na przywróceniu Pacjentowi pięknego, naturalnego uśmiechu. W Medin Klinice w Opolu z troską i zaangażowaniem podchodzimy do potrzeb naszych Pacjentów. W ofercie posiadamy szereg nowoczesnych, bezpiecznych oraz wysoce skutecznych zabiegów z zakresu estetyki dentystycznej. Zaliczamy do nich profesjonalne wybielanie zębów oraz prostowanie z wykorzystaniem światowej klasy technik. 

Stomatologia estetyczna i licówki w Medin Klinika Opole
MEDIN KLINIKA

Dlaczego warto zdecydować się na zabiegi stomatologii estetycznej w Medin Klinice?

Wysoka jakość materiałów

Prace protetyczne wykonujemy współpracując z laboratoriami, które bazują na najnowszych materiałach oraz technologiach.

Współpraca ze sprawdzonymi pracowniami protetyki

W pracowni pracują technicy dentystyczni, którzy wykonują prace dostosowane indywidualnie do potrzeb Pacjenta oraz warunków, jakie panują w jamie ustnej.

Profesjonalna opieka stomatologiczna

W Medin klinice nasz zespół stomatologiczny zadba o zapewnienie Ci komfortu podczas wizyty oraz spełnienie Twoich oczekiwań odnośnie pięknego, zdrowego uśmiechu.

Posiadamy centrum diagnostyczne

Dysponujemy własną pracownią rentgenowską, wyposażoną w najbezpieczniejszą aparaturę do diagnostyki obrazowej.

MEDIN KLINIKA

Umów się na konsultację

Nasz zespół ekspertów zaplanuje dla Ciebie

kompleksowe leczenie

MEDIN KLINIKA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o stomatologii estetycznej

tekst

MEDIN KLINIKA

Skuteczne metody wybielania zębów

tekst 

tekst.

MEDIN KLINIKA

Kiedy stosujemy licówki?

tekst

test

MEDIN KLINIKA

Z czego wykonane są licówki?

tekst 

MEDIN KLINIKA

Dlaczego warto wybrać Medin klinikę

Medin Klinika to miejsce, gdzie Pacjent – jego zdrowie i komfort – są najważniejsze. Naszym Pacjentom zapewniamy najlepsze możliwe warunki pobytu, pełne bezpieczeństwo zabiegów oraz wyjątkowo troskliwą opiekę ze strony doświadczonych lekarzy i pielęgniarek. 

Po zabiegach, Pacjenci odpoczywają w komfortowych prywatnych pokojach, urządzonych ze staranną precyzją i dbałością o szczegóły.
Każdy pokój posiada:
W pokoju wybudzeń przebywać wraz z Pacjentem mogą również najbliższe osoby, z myślą o nich wstawiliśmy wygodne kanapy. To wszystko w połączeniu z innowacyjnymi metodami medycznymi, nowoczesnym sprzętem i technologią stosowaną podczas zabiegu zapewnia Pacjentowi najwyższą jakość leczenia.
Previous slide
Next slide
Na miejscu oddajemy do dyspozycji Pacjentów zaplecze diagnostyczne w postaci m.in pracowni endoskopowej, laboratorium analitycznego – w którym każdy Pacjent Medin Kliniki otrzymuje 20% rabatu na badania.
Nasz zespół lekarzy i specjalistów składa się z doskonałych praktyków, którzy wykonują swój zawód z pasją i zamiłowaniem, którzy pracują na światowej klasy sprzęcie medycznym.
MEDIN KLINIKA

Finansowanie i płatności ratalne MediRaty

Szanowny Pacjencie,

informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach. 

MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych. 

Mediraty