Punkt pobrań krwi

MEDIN KLINIKA

Wysokiej jakości badania laboratoryjne

Potrzebujesz szybko i komfortowo przeprowadzić szereg niezbędnych badań?

Dla Państwa wygody i komfortu oferujemy możliwość wykonania badań laboratoryjnych w naszej Klinice. Naszym partnerem jest Śląskie Laboratorium Analityczne. Wyniki badań laboratoryjnych ŚLA pozwoliły wielu Pacjentom podjąć skuteczne działania w celu ochrony swojego zdrowia i życia.

MEDIN KLINIKA

„Dokładność i rzetelność wydawanych wyników badań jest dla nas sprawą priorytetową. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu laboratoryjnego, aby czuli się Państwo bezpiecznie i komfortowo.”

MEDIN KLINIKA
Osoby zajmujące się pobieraniem krwi w laboratorium to profesjonaliści. Doskonałe umiejętności połączone z uśmiechem sprawiają, iż proces pobierania krwi jest przeprowadzony fachowo i w miłej atmosferze. Śląskie Laboratorium Analityczne słynie także z umiejętności pobierania krwi od najmłodszych Pacjentów.
W NASZYM LABORATORIUM WYKONASZ BADANIA LABORATORYJNE NA PRZECIWCIAŁA Z KRWI.

Materiał pobierany jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 do 11:00, wydawanie wyników do godziny 11:30

KONTAKT

Telefon

32 432 46 48

Adres e-mail

bok@sla.pl

Badania laboratoryjne NIE WYMAGAJĄ wcześniejszej telefonicznej rezerwacji terminu.
Na platformie dostępne będzie także archiwum wyników badań wykonanych w naszym laboratorium, aby w łatwy i czytelny sposób mogli Państwo kontrolować najważniejsze oznaczenia. Do logowania uprawnia Karta Pacjenta wydawana na punkcie pobrań podczas rejestracji.

Wszyscy Pacjenci Medin Kliniki otrzymują 20 % zniżki na badania*.

*Rabat nie łączy się z innymi promocjami oraz nie obowiązuje na pakiety badań.

Medin Klinika