Urologia

MEDIN KLINIKA

Urologia jest dziedziną medycyny, która koncentruje się na leczeniu chirurgicznym chorób układu moczowo-płciowego. Narządy, które wchodzą w jej zakres obejmują nerki, nadnercza, moczowody, pęcherz moczowy, cewkę moczową i męskie narządy rozrodcze. Bliskość układu moczowego i rozrodczego powoduje, że zaburzenia jednego narządu często wpływają na funkcjonowanie drugiego.Często są to schorzenia, które nie tylko sprawiają ból lub dyskomfort, ale także mogą prowadzić do poważnych powikłań. W Medin Klinice oferujemy Państwu usługi w zakresie diagnostyki oraz leczenia chorób układu moczowego żeńskiego i układu moczowo-płciowego męskiego. 

W MEDIN KLINICE LECZYMY: 

Urolog Medin Klinika Opole

Specjalista Urolog FEBU

KONSULTACJE:

Dni

Środa: 14:00-20:00
piątek: 14:00-20:00

Rejestracja:

Jacek Chełchowski - ZnanyLekarz.pl
Jacek Chełchowski - urolog, androlog w Medin Klinika Opole
MEDIN KLINIKA

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Z przyjemnością na wszystkie odpowiemy

MEDIN KLINIKA

Dlaczego warto wybrać Medin klinikę

Medin Klinika to miejsce, gdzie Pacjent – jego zdrowie i komfort – są najważniejsze. Naszym Pacjentom zapewniamy najlepsze możliwe warunki pobytu, pełne bezpieczeństwo zabiegów oraz wyjątkowo troskliwą opiekę ze strony doświadczonych lekarzy i pielęgniarek. 

Po zabiegach, Pacjenci odpoczywają w komfortowych prywatnych pokojach, urządzonych ze staranną precyzją i dbałością o szczegóły.
Każdy pokój posiada:
W pokoju wybudzeń przebywać wraz z Pacjentem mogą również najbliższe osoby, z myślą o nich wstawiliśmy wygodne kanapy. To wszystko w połączeniu z innowacyjnymi metodami medycznymi, nowoczesnym sprzętem i technologią stosowaną podczas zabiegu zapewnia Pacjentowi najwyższą jakość leczenia.
Poprzedni
Następny
Na miejscu oddajemy do dyspozycji Pacjentów zaplecze diagnostyczne w postaci m.in pracowni endoskopowej, laboratorium analitycznego – w którym każdy Pacjent Medin Kliniki otrzymuje 20% rabatu na badania.
Nasz zespół lekarzy i specjalistów składa się z doskonałych praktyków, którzy wykonują swój zawód z pasją i zamiłowaniem, którzy pracują na światowej klasy sprzęcie medycznym.
MEDIN KLINIKA

Finansowanie i płatności ratalne MediRaty

Szanowny Pacjencie,

informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach. 

MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych. 

Mediraty