Urologia

Urologia w Medin Klinice w Opolu

Wizyta u urologa w Opolu – kiedy się na nią zgłosić?

Urolog jest specjalistą zajmującym się schorzeniami układu moczowo-płciowego. Diagnozuje je oraz wdraża odpowiednie metody leczenia, dzięki którym możliwe jest ich skuteczne wyeliminowanie. Zgłoś się do niego:
Urolog Medin Klinika Opole

Specjalista Lek. Jacek Chełchowski

Specjalista Urolog FEBU

Rejestracja:

77 300 00 88

Jacek Chełchowski - ZnanyLekarz.pl
Jacek Chełchowski - urolog, androlog w Medin Klinika Opole

Zakres leczenia urologicznego

Jakie schorzenia leczą urolodzy Medin Kliniki w Opolu?

Lekarz urolog zajmuje się przede wszystkim wykonywaniem badań podmiotowych oraz przedmiotowych, które mają na celu rozpoznanie oraz ocenę stanu zdrowia Pacjenta. Przeprowadza także diagnostykę prób czynnościowych układu moczowo-płciowego. Jeśli jest to konieczne, to kieruje Pacjentów na dodatkowe badania histopatologiczne, bakteriologiczne czy biochemiczne. Urolog zajmuje się także diagnozowaniem otrzymanych wyników ultrasonograficznych, tomograficznych i radiologicznych.

Jedne z najczęstszych symptomów, z którymi Pacjenci zgłaszają się do tego specjalisty to m.in. nietrzymanie moczu oraz infekcje. W przypadku mężczyzn wskazaniem do odbycia wizyty może być także rozrost gruczołu krokowego. Urolog może również pomóc w diagnozowaniu oraz leczeniu chorób nowotworowych nerek i pęcherza moczowego. Do najczęściej leczonych w naszej placówce schorzeń należą:

Oferujemy także konsultacje z zakresu andrologii (m.in. diagnostykę i leczenie niepłodności, zaburzeń erekcji).

Chcesz dowiedzieć się więcej o wizycie u urologa w naszej placówce?

Zadzwoń:

Urolog dziecięcy Opole

Urolog dziecięcy Medin Kliniki Opole

Wizyta u specjalisty z małym Pacjentem

Z problemami związanymi z układem moczowo-płciowym borykają się także dzieci w różnym wieku. Wizyta u urologa dziecięcego jest niezbędna m.in. wtedy, gdy u Twojego dziecka wykryto wady w prawidłowym rozwoju tych układów.

Urolog może także pomóc, gdy u dziecka pojawił się problem związany z nietrzymaniem moczu. Gdy tylko zauważysz niepokojące zmiany w jego wyglądzie, a także częstotliwości jego oddawania, niezwłocznie udaj się na konsultację. 

Konsultacje andrologiczne

Sprawdzony androlog w Opolu

Androlog specjalizuje się w diagnozowaniu oraz leczeniu schorzeń męskiego układu płciowego. Zajmuje się m.in.:

Na wizytę zapisz się nie tylko wtedy, gdy odczuwasz dolegliwości związane z prawidłowym funkcjonowaniem układu płciowego, ale również, gdy bezowocnie starasz się o dziecko. Lekarz oceni, czy przyczyna nie leży w nieprawidłowej pracy narządów rozrodczych i pozwoli wskazać kierunek dalszej diagnostyki oraz leczenia.