Chirurgia ogólna

MEDIN KLINIKA

Czym zajmuje się chirurg ogólny?

Chirurgia ogólna obejmuje diagnostykę, leczenie zachowawcze oraz leczenie chirurgiczne. Do zadania chirurga należy wybór optymalnej metody leczenia dla każdego Pacjenta, takiej, która w indywidualnym przypadku dawać będzie najlepsze rokowania, a jednocześnie obarczona będzie najmniejszym ryzykiem. Nierzadko taką metodą będzie leczenie zachowawcze. 

CHIRURG OGÓLNY ZAJMUJE SIĘ DIAGNOSTYKĄ I LECZENIEM OPERACYJNYM ORAZ LECZENIEM ZACHOWAWCZYM CHORÓB I ICH POWIKŁAŃ Z ZAKRESU: 

Chirurg w Medin Klinika Opole

Zabiegi w Medin Klinice nadzorują:

Chirurg ogólny, chirurg naczyniowy, bariatra

Koszt konsultacji:

konsultacja: 200 zł
konsultacja z USG: 250 zł

Rejestracja:

77 300 00 88

Dariusz Sokołowski - ZnanyLekarz.pl
Dariusz Sokołowski - bariatra w Medin Klinika Opole

Chirurg ogólny, chirurg naczyniowy

KONSULTACJE:

Czas wizyty:

20 minut

Koszt konsultacji:

Konsultacja: 200 zł
Konsultacja z USG: 300 zł

Rejestracja:

77 300 00 88

Bartosz Paśnik
MEDIN KLINIKA

W Medin Klinice oferujemy:

Leczenie i zabiegi wykonywane na najwyższym poziomie

Kwalifikacja Pacjentów do zabiegów operacyjnych

Diagnostyka USG

Drobne zabiegi chirurgiczne

Chirurgiczne usuwanie znamion skórnych

Leczenie żylaków odbytu metodą Barrona

MEDIN KLINIKA

Z jakimi dolegliwościami zgłosić się do chirurga ogólnego

MEDIN KLINIKA

Jak przebiega wizyta u chirurga?

Przebieg wizyty u chirurga ogólnego może się różnić w zależności od problemu, z jakim zgłasza się Pacjent 

Podczas wizyty konsultacyjnej, należy zabrać ze sobą wyniki wszystkich przeprowadzonych wcześniej badań – zarówno laboratoryjnych, jak i obrazowych. Na podstawie wyników oraz wywiadu z Pacjentem zostaje podjęta decyzja o konieczności dalszej diagnostyki, możliwej konsultacji z innymi specjalistami bądź kwalifikacja Pacjenta do zabiegu. 

MEDIN KLINIKA

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Z przyjemnością na wszystkie odpowiemy

MEDIN KLINIKA

Dlaczego warto wybrać Medin klinikę

Medin Klinika to miejsce, gdzie Pacjent – jego zdrowie i komfort – są najważniejsze. Naszym Pacjentom zapewniamy najlepsze możliwe warunki pobytu, pełne bezpieczeństwo zabiegów oraz wyjątkowo troskliwą opiekę ze strony doświadczonych lekarzy i pielęgniarek. 

Po zabiegach, Pacjenci odpoczywają w komfortowych prywatnych pokojach, urządzonych ze staranną precyzją i dbałością o szczegóły.
Każdy pokój posiada:
W pokoju wybudzeń przebywać wraz z Pacjentem mogą również najbliższe osoby, z myślą o nich wstawiliśmy wygodne kanapy. To wszystko w połączeniu z innowacyjnymi metodami medycznymi, nowoczesnym sprzętem i technologią stosowaną podczas zabiegu zapewnia Pacjentowi najwyższą jakość leczenia.
Previous slide
Next slide
Na miejscu oddajemy do dyspozycji Pacjentów zaplecze diagnostyczne w postaci m.in pracowni endoskopowej, laboratorium analitycznego – w którym każdy Pacjent Medin Kliniki otrzymuje 20% rabatu na badania.
Nasz zespół lekarzy i specjalistów składa się z doskonałych praktyków, którzy wykonują swój zawód z pasją i zamiłowaniem, którzy pracują na światowej klasy sprzęcie medycznym.
MEDIN KLINIKA

Finansowanie i płatności ratalne MediRaty

Szanowny Pacjencie,

informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach. 

MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych. 

Mediraty