Chirurgia stomatologiczna

MEDIN KLINIKA

Chirurgia w stomatologii

W Medin Klinice wykonujemy kompleksowo różnorodne zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, od całkowicie bezbolesnego usunięcia zęba po skomplikowane specjalistyczne procedury rekonstrukcji kości czy plastyki dziąseł. Każde leczenie poprzedzamy precyzyjną diagnostyką, która w całości może zostać wykonana w naszej placówce dzięki pracowni RTG. Zabiegi chirurgiczne wykonywane są w sposób delikatny i bezbolesny. Zależy nam na komforcie naszych Pacjentów, skróceniu czasu gojenia, zachowaniu zdrowych tkanek i późniejszej rekonstrukcji. Po zabiegach chirurgicznych naszych Pacjentów otaczamy szczególną opieką, tak by cały proces zakończył się sukcesem. 

CHIRURG OGÓLNY ZAJMUJE SIĘ DIAGNOSTYKĄ I LECZENIEM OPERACYJNYM ORAZ LECZENIEM ZACHOWAWCZYM CHORÓB I ICH POWIKŁAŃ Z ZAKRESU: 

Chirurg w Medin Klinika Opole
MEDIN KLINIKA

Dlaczego warto korzystać z zabiegów chirurgicznych w Medin Klinice ?

Komfort Pacjenta jest naszym priorytetem

Podczas zabiegów chirurgicznych najważniejszy jest dla nas Twój komfort i dobre samopoczucie. Masz pewność, że trafisz pod dobrą opiekę.

Leczymy trudne przypadki

Zajmujemy się usuwaniem zatrzymanych ósemek oraz całą gamą innych zabiegów chirurgicznych

Leczymy bez bólu

Zabiegi mogą odbywać się w znieczuleniu miejscowym bądź ogólnym (współpracujemy z doskonałym, doświadczonym lekarzem anestezjologiem).

Posiadamy centrum diagnostyczne

Dysponujemy własną pracownią rentgenowską, wyposażoną w najbezpieczniejszą aparaturę do diagnostyki obrazowej.

MEDIN KLINIKA

Umów się na konsultację

Nasz zespół ekspertów zaplanuje dla Ciebie

kompleksowe leczenie

MEDIN KLINIKA

Czym jest chirurgia stomatologiczna?

Współczesna chirurgia stomatologiczna jest jedną z najbardziej zaawansowanych dziedzin medycyny. Bardzo często jest jednym z etapów kompleksowego leczenia stomatologicznego, którego celem jest zarówno estetyka uśmiechu jak i przywrócenie pełnej funkcjonalności. 

Zabiegami wykonywanymi przez chirurga są m.in: chirurgiczne usuwanie ósemek (zatrzymanych), złamanych lub niewyrzniętych, usuwanie zębów mądrości, resekcja wierzchołka korzenia, leczenie powikłanych ropni, leczenie uśmiechu dziąsłowego, zabiegi na zatoce szczękowej, zabiegi z zakresu implantoprotetyki stomatologicznej, operacje usunięcia torbieli twarzoczaszki czy też leczenie stawów skroniowo-żuchwowych. W Medin Klinice oferujemy leczenie wszystkich zębów w narkozie, co dodaje komfortu oraz gwarantuje bezbolesne przeprowadzenie zabiegów chirurgicznych. 

MEDIN KLINIKA

Precyzyjne planowanie zabiegu chirurgicznego

Każda decyzja o przeprowadzeniu zabiegu chirurgicznego zostaje podjęta na podstawie badania tomograficznego, które pozwala uzyskać pełny obraz tkanek Pacjenta w trójwymiarze. Nasz chirurg szczegółowo omawia z Pacjentem wszelkie możliwości oraz poszczególne etapy leczenia. Dzięki temu Pacjent zostaje odpowiednio przygotowany, ma możliwość zadawania pytań, zostają rozwiane jego obawy i wątpliwości. W naszych gabinetach stosujemy najwyższej jakości materiały, a dzięki zaawansowanym urządzeniom diagnostycznym gwarantujemy precyzję zabiegów. Po każdym zabiegu Pacjent otrzymuje plan działania, przepisywane są według potrzeby leki, wydajemy niezbędne informacje z zaleceniami jak postępować po zabiegu, umawiamy się na wizytę kontrolną. Zarówno ekstrakcje zębów, jak i inne zabiegi chirurgiczne przeprowadzamy bez bólu z użyciem najnowocześniejszych i co najważniejsze bezpieczny środków znieczulających, do wyboru Pacjenta jest znieczulenie miejscowe lub ogólne – pod narkozą. 

MEDIN KLINIKA

Zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej

tekst

test

MEDIN KLINIKA

Chirurg stomatolog - przebieg zabiegów

tekst 

MEDIN KLINIKA

Dlaczego warto wybrać Medin klinikę

Medin Klinika to miejsce, gdzie Pacjent – jego zdrowie i komfort – są najważniejsze. Naszym Pacjentom zapewniamy najlepsze możliwe warunki pobytu, pełne bezpieczeństwo zabiegów oraz wyjątkowo troskliwą opiekę ze strony doświadczonych lekarzy i pielęgniarek. 

Po zabiegach, Pacjenci odpoczywają w komfortowych prywatnych pokojach, urządzonych ze staranną precyzją i dbałością o szczegóły.
Każdy pokój posiada:
W pokoju wybudzeń przebywać wraz z Pacjentem mogą również najbliższe osoby, z myślą o nich wstawiliśmy wygodne kanapy. To wszystko w połączeniu z innowacyjnymi metodami medycznymi, nowoczesnym sprzętem i technologią stosowaną podczas zabiegu zapewnia Pacjentowi najwyższą jakość leczenia.
Poprzedni
Następny
Na miejscu oddajemy do dyspozycji Pacjentów zaplecze diagnostyczne w postaci m.in pracowni endoskopowej, laboratorium analitycznego – w którym każdy Pacjent Medin Kliniki otrzymuje 20% rabatu na badania.
Nasz zespół lekarzy i specjalistów składa się z doskonałych praktyków, którzy wykonują swój zawód z pasją i zamiłowaniem, którzy pracują na światowej klasy sprzęcie medycznym.
MEDIN KLINIKA

Finansowanie i płatności ratalne MediRaty

Szanowny Pacjencie,

informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach. 

MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych. 

Mediraty