Cennik

DIAGNOSTYKA

Na podstawie wykonanego badania jamy ustnej oraz zdjęcia panoramicznego, stomatolog przedstawia plan leczenia, dostosowując go do potrzeb i oczekiwań. 

Pierwsza wizyta stomatologiczna
od 200 zł
Konsultacja lekarza specjalisty
od 200 zł
DIAGNOSTYKA OBRAZOWA

Wszelkie potrzebne badania radiologiczne i tomografii komputerowej możesz wykonać w naszej klinice. Wykonujemy cyfrowe zdjęcia pantomograficzne, cefalmetryczne oraz tomografie komputerową. Oferowana tomografia komputerowa 3D to ultra precyzyjne badanie pozwalające uzyskać najwyższej jakości trójwymiarowy obraz tkanek.

Dzięki najnowszym urządzeniom w pracowni rentgenowskiej dawki promieniowania zminimalizowane są do 90% w stosunku do konwencjonalnego zdjęcia RTG.

Zdjęcie pantomograficzne
100 zł
Zdjęcie jednego zęba
50 zł
Tomografia komputerowa szczęki i żuchwy
300 zł
LECZENIE ZACHOWAWCZE

W celu przywrócenia funkcji, estetyki i wytrzymałości zębów wykonujemy wypełnienie nanokompozytowe przy użyciu mikroskopu. Lekarz stomatolog pracuje przy zastosowaniu koferdamu – bariery antyseptycznej, która pozwala wykonać trwałe wypełnienie. 

Rekonstrukcja zęba
od 350 zł
Rekonstrukcja zęba pod mikroskopem z użyciem koferdamu (bariery antyseptycznej)
od 470 zł
LECZENIE KANAŁOWE - ENDODONTYCZNE

Leczenie kanałowe wykonywane jest zawsze przy użyciu mikroskopu, oraz przy użyciu koferdamu – bariery antyseptycznej. Po wykonaniu szczelnej odbudowy lekarz endodonta przystępuje do opracowania, dezynfekcji i wypełnienia kanałów. Leczenie zakończone jest wykonaniem anatomicznej odbudowy zęba z potwierdzeniem radiologicznym dobrze wypełnionych kanałów. Zdjęcie radiologiczne po wykonanym leczeniu jest w cenie leczenia. 

Przygotowanie do leczenia kanałowego
400 zł
Leczenie kanałowe
od 750 zł
Odbudowa po leczeniu kanałowym
od 400 zł
Czasami zęby wymagają ponownego leczenia kanałowego. Zęby, które mają niedopełniony kanał lub zostały wyleczone nieprawidłowo w innych gabinetach należy ponownie wyleczyć.
Powtórne leczenie kanałowe
od 950 zł
HIGENIZACJA

Czyszczenie zębów ma na celu usunięcie płytki nazębnej, przebarwień jak i złogów twardych (kamienia nazębnego), a co za tym idzie poprawienie zarówno stanu higieny jak i efektu estetycznego uzębienia. Pakiet higienizacyjny obejmuje skaling, piaskowanie, fluoryzacja i instruktaż higieny jamy ustnej, wykonywany przy użyciu najbardziej nowoczesnego urządzenia na świecie – szwajcarskiej firmy EMS 

Higienizacja
350 zł
Piaskowanie
300 zł
STOMATOLOGIA DZIECIĘCA

Pierwsza wizyta w życiu dziecka w gabinecie jest niezwykle ważna i dokładamy wszystkich starań aby dziecko poznało gabinet w formie zabawy. Warto zgłosić się z dzieckiem po pojawieniu się pierwszego zęba i regularnie odwiedzać nas co 6-12 miesięcy.

Wizyta adaptacyjna
100 zł
Wizyta z wykonaniem badania jamy ustnej
150 zł
Leczenie zęba mlecznego
od 250 zł
Leczenie kanałowe zęba mlecznego
550 zł
Ekstrakcja zęba mlecznego
od 200 zł
PROTETYKA

Korony stanowią jakby czapkę pokrywającą ząb i odtwarzającą naturalny kształt dostosowany kolorystycznie do całego uzębienia.

Korona metalowo-porcelanowa
1200 zł
Korona pełnoceramiczna
2000 zł
Cienki płatek porcelany lub kompozytu, przyklejany na powierzchnię zęba. Licówka maskuje wszelkiego rodzaju niedoskonałości zębów, takie jak nierówności, przebarwienia.
Licówka porcelanowa
2100 zł
Licówka kompozytowa
450 zł
IMPLANTOLOGIA

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej tomografii komputerowej, chirurg stomatolog precyzyjnie planuje zabieg i jest niemal całkowicie przewidzieć i zminimalizować ryzyko wystąpienia powikłań. Implanty imitują korzenie, dzięki czemu są solidnymi podporami pozwalającymi na bezproblemowe i komfortowe korzystanie z nowych zębów.

Wszczepienie implantu
od 2500 zł
Korona na implancie
od 2500 zł
CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA

Chirurgia to nie tylko usuwanie – ekstrakcja zębów. Chirurg stomatolog zajmuje się leczeniem zmian i nieprawidłowości zachodzących w jamie ustnej między innymi: podcięcie wędzidełka warg i języka, odsłonięcie zatrzymanych zębów. Nasi chirurdzy są specjalistami w przeprowadzaniu najtrudniejszych ekstrakcji, w tym usuwaniu zębów zatrzymanych. 

Usunięcie zęba
od 400 zł
Usunięcie „ósemki”
od 600 zł
Podcięcie wędzidełka
od 500 zł
Wszystkie zabiegi wykonujemy z użyciem najskuteczniejszych znieczuleń.