Laryngologia

MEDIN KLINIKA

Laryngolog, a właściwie otolaryngolog, to lekarz, który zajmuje się profilaktyką, diagnozowaniem oraz leczeniem chorób w obrębie uszu, nosa, gardła i krtani. W zakresie jego specjalizacji znajdują się również kości skroni, zatok przynosowych, jamy ustnej, przełyku, oskrzeli oraz tchawicy. Otolaryngolodzy pomagają cierpiącym na takie dolegliwości, jak angina ropna, zapalenie gardła, zapalenie krtani, zapalenie zatok czy zapalenie ucha, usuwają polipy z nosa i krtani oraz rozwiązują problemy związane ze złamaniami i innymi urazami nosa. Do nich należy zgłosić się na konsultacje w przypadku przerośniętych migdałków podniebiennych, bezdechu śródsennego, podejrzenia otosklerozy albo nowotworów w obrębie głowy i szyi. 

Z jakimi objawami zgłosić się do poradni laryngologicznej? 

Większość chorób i zaburzeń laryngologicznych niesie za sobą szereg objawów. Niektóre z nich są charakterystyczne, inne mogą wydawać się nieważne. Jednak tylko świadoma obserwacja organizmu oraz szybka reakcja w przypadku pojawienia się niepokojących symptomów, pozwalają uniknąć poważnych konsekwencji i cieszyć się dobrym zdrowiem. Do najważniejszych objawów, które powinny skutkować wizytą u laryngologa, należą: 

Laryngolog w Opolu
MEDIN KLINIKA

Obecnie w Medin Klinice przyjmuje dwóch lekarzy otolaryngologii. Doktor Jerzy Jakubiszyn, z niemal 40-letnim doświadczeniem, oraz Doktor Jolanta Muszyńska-Chowaniec, która dodatkowo specjalizuje się w audiologii, czyli psychologii i fizjologii zmysłu słuchu.

Otolaryngolog, specjalista audiologii

KONSULTACJE:

Dni

środa: 16:00-19:00

Koszt konsultacji:

200 zł

Rejestracja:

77 300 00 88

Jolanta Muszyńska-Chowaniec - otolaryngolog w Medin Klinika Opole
MEDIN KLINIKA

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Z przyjemnością na wszystkie odpowiemy

MEDIN KLINIKA

Dlaczego warto wybrać Medin klinikę

Medin Klinika to miejsce, gdzie Pacjent – jego zdrowie i komfort – są najważniejsze. Naszym Pacjentom zapewniamy najlepsze możliwe warunki pobytu, pełne bezpieczeństwo zabiegów oraz wyjątkowo troskliwą opiekę ze strony doświadczonych lekarzy i pielęgniarek. 

Po zabiegach, Pacjenci odpoczywają w komfortowych prywatnych pokojach, urządzonych ze staranną precyzją i dbałością o szczegóły.
Każdy pokój posiada:
W pokoju wybudzeń przebywać wraz z Pacjentem mogą również najbliższe osoby, z myślą o nich wstawiliśmy wygodne kanapy. To wszystko w połączeniu z innowacyjnymi metodami medycznymi, nowoczesnym sprzętem i technologią stosowaną podczas zabiegu zapewnia Pacjentowi najwyższą jakość leczenia.
Poprzedni
Następny
Na miejscu oddajemy do dyspozycji Pacjentów zaplecze diagnostyczne w postaci m.in pracowni endoskopowej, laboratorium analitycznego – w którym każdy Pacjent Medin Kliniki otrzymuje 20% rabatu na badania.
Nasz zespół lekarzy i specjalistów składa się z doskonałych praktyków, którzy wykonują swój zawód z pasją i zamiłowaniem, którzy pracują na światowej klasy sprzęcie medycznym.
MEDIN KLINIKA

Finansowanie i płatności ratalne MediRaty

Szanowny Pacjencie,

informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach. 

MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych. 

Mediraty