Internista

MEDIN KLINIKA

Lekarz internista specjalizuje się w internie, czyli chorobach wewnętrznych osób dorosłych. Interna to dziedzina medycyny zajmująca się diagnostyką, profilaktyką, leczeniem chorób narządów wewnętrznych oraz ogólną kontrolą stanu zdrowia. Internista, dzięki wszechstronnemu wykształceniu medycznemu, jest przygotowany do leczenia chorób układu oddechowego, odpornościowego, pokarmowego, krążenia, moczowego i kostno-stawowego, a także chorób endokrynologicznych, chorób metabolicznych i chorób alergicznych. 

Internista w Medin Klinika Opole
Internista, specjalista chorób wewnętrznych

Koszt konsultacji:

200 zł

Rejestracja:

77 300 00 88

Jacek Kochanowski - ZnanyLekarz.pl
Jacek Kochanowski internista
MEDIN KLINIKA

Jak wygląda konsultacja internistyczna w Medin Klinice?

W Medin Klinice na konsultacje internistyczne zaprasza lekarz Jacek Kochanowski: 

Jako specjalista chorób wewnętrznych po odbytym szkoleniu specjalizacyjnym w Pododdziale Gastroenterologii Szpitala Wojewódzkiego w Opolu serdecznie zapraszam na konsultacje internistyczne, w trakcie których: 

Ponadto, co uważam za szczególnie istotne, zajmiemy się tematyką profilaktyki zdrowotnej, zwłaszcza w jej fazie wczesnej tak, aby poprzez odpowiednią modyfikację stylu życia oraz próbę eliminacji czynników ryzyka uchronić Cię przed rozwojem chorób cywilizacyjnych. 

MEDIN KLINIKA

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Z przyjemnością na wszystkie odpowiemy

MEDIN KLINIKA

Dlaczego warto wybrać Medin klinikę

Medin Klinika to miejsce, gdzie Pacjent – jego zdrowie i komfort – są najważniejsze. Naszym Pacjentom zapewniamy najlepsze możliwe warunki pobytu, pełne bezpieczeństwo zabiegów oraz wyjątkowo troskliwą opiekę ze strony doświadczonych lekarzy i pielęgniarek. 

Po zabiegach, Pacjenci odpoczywają w komfortowych prywatnych pokojach, urządzonych ze staranną precyzją i dbałością o szczegóły.
Każdy pokój posiada:
W pokoju wybudzeń przebywać wraz z Pacjentem mogą również najbliższe osoby, z myślą o nich wstawiliśmy wygodne kanapy. To wszystko w połączeniu z innowacyjnymi metodami medycznymi, nowoczesnym sprzętem i technologią stosowaną podczas zabiegu zapewnia Pacjentowi najwyższą jakość leczenia.
Previous slide
Next slide
Na miejscu oddajemy do dyspozycji Pacjentów zaplecze diagnostyczne w postaci m.in pracowni endoskopowej, laboratorium analitycznego – w którym każdy Pacjent Medin Kliniki otrzymuje 20% rabatu na badania.
Nasz zespół lekarzy i specjalistów składa się z doskonałych praktyków, którzy wykonują swój zawód z pasją i zamiłowaniem, którzy pracują na światowej klasy sprzęcie medycznym.
MEDIN KLINIKA

Finansowanie i płatności ratalne MediRaty

Szanowny Pacjencie,

informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach. 

MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych. 

Mediraty