O nas

MEDIN KLINIKA

Stawiamy na komfort
i zadowolenie Pacjenta

Od samego początku naszym założeniem było stworzenie kliniki medycznej, w której świadczyć będziemy profesjonalne usługi medyczne równe światowym standardom, pracując na najwyższej jakości sprzęcie w przyjaznym i przyjemnym otoczeniu. Nasz zespół lekarzy i specjalistów składa się z doskonałych praktyków, którzy wykonują swój zawód z pasją i zamiłowaniem. Jako prężnie rozwijająca się Klinika Medyczna wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Pacjentów i stale poszerzamy swoje usługi świadcząc przy tym najwyższą jakość.
Medin Klinika wyposażona jest w nowoczesną salę zabiegową, w której doświadczony zespół medyczny przeprowadza m.in takie zabiegi jak: gastroskopia, kolonoskopia, zabiegi z zakresu chirurgicznego leczenia otyłości. Po zabiegach, Pacjenci odpoczywają w komfortowych prywatnych pokojach, urządzonych ze staranną precyzją i dbałością o każdy szczegół. Nie bez powodu „u nas poczujesz się jak w domu”, stworzyliśmy miejsce przyjazne Tobie i Twojej rodzinie. Przyjdź do nas i poznaj nową jakość i nowoczesne podejście do Pacjenta.
Previous slide
Next slide
MEDIN KLINIKA

Sprawdź naszą kompleksową ofertę

Nowoczesne podejście

Chcemy odczarować polską medycynę, dlatego nadajemy jej zupełnie nową jakość. Pasja do zmian gra na Twoją korzyść.

Profesjonalny zespół lekarzy

Sercem naszej kliniki jest starannie dobrany zespół lekarzy, w naszej branży liczy się pasja.

Kompleksowa opieka

Kilkunastu specjalistów w jednym miejscu, sala zabiegowa, komfortowe pokoje wybudzeń, profesjonalna stomatologia.

Pacjent na pierwszym miejscu

Do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie. Dbamy o Twój komfort i spokój.

Wyjątkowe wnętrza

Wierzymy, że otoczenie ma wpływ na samopoczucie. Postawiliśmy na eleganckie i minimalistyczne wnętrza, które pozwalają odpocząć.

Funkcjonalność dla wszystkich

Chcemy, aby każdy czuł się u nas komfortowo. Przestrzeń Kliniki jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Nowoczesny sprzęt

Medin Klinika to przede wszystkim światowej klasy sprzęt. Tego nie da się zastąpić.

Lokalizacja i Parking

Klinika znajduje się przy wylocie z Opola w kierunku Częstochowy przy DW nr 423. Dysponujemy dużym parkingiem.

MEDIN KLINIKA

Medin Klinika profesjonalna stomatologia

W Medin Klinice stworzyliśmy również centrum stomatologiczne, z myślą o kompleksowym leczeniu całej rodziny. Łączymy wszystkie dziedziny stomatologii w jednym miejscu, oferując szeroki zakres usług stomatologicznych
Począwszy od stomatologii zachowawczej z endodoncją poprzez leczenie protetyczne, a kończąc na wysoce zaawansowanym leczeniu chirurgiczno-implantologicznym.

Dzięki współpracy naszych lekarzy specjalistów stworzymy dla Ciebie indywidualny i szczegółowy plan leczenia, dostosowując go do Twoich potrzeb.

Światowej klasy sprzęt i własna pracownia RTG zapewnia najwyższą jakość leczenia. Wszystko na miejscu. Nie musisz się o nic martwić. Nie ma lepszej pogody niż pogoda ducha. To nasze motto, które udziela się zarówno pracownikom, jak i Pacjentom.