WIELOSPECJALISTYCZNA KLINIKA MEDYCZNA W OPOLU

Nowa jakość usług medycznych oraz nowoczesne podejście do pacjenta

Od samego początku naszym założeniem było stworzenie kliniki medycznej, w której świadczyć będziemy profesjonalne usługi medyczne równe światowym standardom, pracując na najwyższej jakości sprzęcie w przyjaznym i przyjemnym otoczeniu. Nasz zespół lekarzy i specjalistów składa się z doskonałych praktyków, którzy wykonują swój zawód z pasją i zamiłowaniem. Jako prężnie rozwijająca się Klinika Medyczna wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Pacjentów i stale poszerzamy swoje usługi świadcząc przy tym najwyższą jakość. Medin Klinika wyposażona jest w nowoczesną salę zabiegową, w której doświadczony zespół medyczny przeprowadza m.in takie zabiegi jak: gastroskopia, kolonoskopia, zabiegi z zakresu chirurgicznego leczenia otyłości. Po zabiegach, Pacjenci odpoczywają w komfortowych prywatnych pokojach, urządzonych ze staranną precyzją i dbałością o każdy szczegół. Nie bez powodu „u nas poczujesz się jak w domu”, stworzyliśmy miejsce przyjazne Tobie i Twojej rodzinie. Przyjdź do nas i poznaj nową jakość i nowoczesne podejście do Pacjenta.

CO NAS WYRÓŻNIA:

Nowoczesne podejście

Chcemy odczarować polską medycynę, dlatego nadajemy jej zupełnie nową jakość. Pasja do zmian gra na Twoją korzyść.

Profesjonalny zespół lekarzy

Sercem naszej kliniki jest starannie dobrany zespół lekarzy, w naszej branży liczy się pasja.

Kompleksowa opieka

Kilkunastu specjalistów w jednym miejscu, sala zabiegowa, komfortowe pokoje wybudzeń, profesjonalna stomatologia.

Pacjent na pierwszym miejscu

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie. Dbamy o Twój komfort i spokój.

Wyjątkowe wnętrza

Wierzymy, że otoczenie ma wpływ na samopoczucie. Postawiliśmy na eleganckie i minimalistyczne wnętrza, które pozwalają odpocząć.

Funkcjonalność dla wszystkich

Chcemy, aby każdy czuł się u nas komfortowo. Przestrzeń Kliniki jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Nowoczesny sprzęt

Medin Klinika to przede wszystkim światowej klasy sprzęt. Tego nie da się zastąpić.

Lokalizacja i Parking

Klinika znajduje się przy wylocie z Opola w kierunku Częstochowy przy DW nr 423. Dysponujemy dużym parkingiem.

MEDIN KLINIKA PROFESJONALNA STOMATOLOGIA

W Medin Klinice stworzyliśmy również centrum stomatologiczne, z myślą o kompleksowym leczeniu całej rodziny. Łączymy wszystkie dziedziny stomatologii w jednym miejscu, oferując szeroki zakres usług stomatologicznych.

Począwszy od stomatologii zachowawczej z endodoncją poprzez leczenie protetyczne, a kończąc na wysoce zaawansowanym leczeniu chirurgiczno-implantologicznym. Dzięki współpracy naszych lekarzy specjalistów zaplanujemy dla Ciebie indywidualny i szczegółowy plan leczenia, dostosowując go do Twoich potrzeb.

Światowej klasy sprzęt, własna pracownia RTG zapewnia najwyższą jakość leczenia. Wszystko na miejscu. Nie musisz się o nic martwić. Nie ma lepszej pogody niż pogoda ducha. To nasze motto, które udziela się zarówno pracownikom, jak i pacjentom.

Z Medin Kliniki zawsze wychodzisz z uśmiechem.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zobacz opinie Naszych klientów: