Lek. Anna Woźniak

MEDIN KLINIKA

Lek. Anna Woźniak

Radiolog

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, który ukończyłam w 2014 roku. Po zakończeniu studiów odbyłam staż podyplomowy w Szpitalu MSWiA w Katowicach.

W 2016 roku rozpocząłam szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Opolu, które kontynuowałam od 2018 roku w zakładzie diagnostyki obrazowej Helimed Diagnostic Imagin.

Tytuł specjalisty radiologii i diagnostyki obrazowej uzyskałam po zdaniu Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego w 2021 roku. Od tego czasu pracuję jako lekarz radiolog między innymi w Zakładzie Radiologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Opolu w pracowni Helimed gdzie poszerzam swoje zainteresowania z dziedziny neuroloradiologii. Jestem członkiem oddziału Polskiego Towarzystwa Radiologicznego. Poza pracą w pracowni tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego wykonuję badania USG zarówno u osób dorosłych i dzieci. Ponadto interesuję się podróżami, podcastami true crime oraz sportami motoryzacyjnymi. Prywatnie jestem szczęśliwą mamą.

Anna Woźniak radiolog
MEDIN KLINIKA

Co mówią o nas Pacjenci