Ginekologia estetyczna

MEDIN KLINIKA

Ginekologia estetyczna to bardzo prężnie rozwijający się dział medycyny. Opiera się na ona na innowacyjnym podejściu do estetyki narządów płciowych kobiet, pozwalając na poprawę poczucia własnej samooceny i przede wszystkim komfortu psychicznego. Jest to zestaw procedur medycznych, które pozwalają poprawić wygląd żeńskich narządów płciowych, skorygować drobne niedoskonałości natury lub niekorzystne zmiany zachodzące z czasem (będące m.in. efektem ubocznym porodów siłami natury oraz starzenia się i przechodzenia menopauzy związanego z dużym spadkiem poziomu estrogenu). Zabiegi mają na celu poprawienie wyglądu i atrakcyjności, zwiększenie pewności siebie oraz poprawę satysfakcji z życia seksualnego poprzez odtworzenie utraconych bądź leczenie niewystarczających funkcji narządów płciowych. Problemów w zakresie miejsc intymnych nigdy nie warto bagatelizować, nawet jeżeli dotyczą kwestii estetycznych. Poczucie kobiecości i piękna jest niezwykle istotne, zarówno pod kątem dobrego samopoczucia, jak i satysfakcji z życia seksualnego. 

OFERTA: 

Ginekologia estetyczna w Medin Klinika Opole
Ginekolog onkologiczny, specjalista położnictwa i ginekologii

KONSULTACJE:

Dni

wtorek: 16:00-20:00

Koszt konsultacji:

200 zł

Rejestracja:

77 300 00 88

Piotr Klimczak - ginekolog onkologiczny w Medin Klinika Opole
MEDIN KLINIKA

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Z przyjemnością na wszystkie odpowiemy

MEDIN KLINIKA

Dlaczego warto wybrać Medin klinikę

Medin Klinika to miejsce, gdzie Pacjent – jego zdrowie i komfort – są najważniejsze. Naszym Pacjentom zapewniamy najlepsze możliwe warunki pobytu, pełne bezpieczeństwo zabiegów oraz wyjątkowo troskliwą opiekę ze strony doświadczonych lekarzy i pielęgniarek. 

Po zabiegach, Pacjenci odpoczywają w komfortowych prywatnych pokojach, urządzonych ze staranną precyzją i dbałością o szczegóły.
Każdy pokój posiada:
W pokoju wybudzeń przebywać wraz z Pacjentem mogą również najbliższe osoby, z myślą o nich wstawiliśmy wygodne kanapy. To wszystko w połączeniu z innowacyjnymi metodami medycznymi, nowoczesnym sprzętem i technologią stosowaną podczas zabiegu zapewnia Pacjentowi najwyższą jakość leczenia.
Poprzedni
Następny
Na miejscu oddajemy do dyspozycji Pacjentów zaplecze diagnostyczne w postaci m.in pracowni endoskopowej, laboratorium analitycznego – w którym każdy Pacjent Medin Kliniki otrzymuje 20% rabatu na badania.
Nasz zespół lekarzy i specjalistów składa się z doskonałych praktyków, którzy wykonują swój zawód z pasją i zamiłowaniem, którzy pracują na światowej klasy sprzęcie medycznym.
MEDIN KLINIKA

Finansowanie i płatności ratalne MediRaty

Szanowny Pacjencie,

informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach. 

MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych. 

Mediraty