Ginekologia estetyczna

Poradnia Ginekologii Estetycznej w Opolu

Zadbaj o swoje zdrowie, odzyskaj komfort i pewność siebie

Poprawa satysfakcji seksualnej, korekta wyglądu warg sromowych większych lub mniejszych czy eliminacja kłopotów w codziennym funkcjonowaniu to często powody, dla których Pacjentki zgłaszają się do naszego lekarza, specjalizującego się w ginekologii estetycznej. Wiele z nich zmaga się z negatywnymi skutkami porodów, asymetriami anatomicznymi czy nietrzymaniem moczu. Opole to miejsce, gdzie nasza placówka pomaga wielu kobietom pokonać problemy, dzięki czemu ponownie mogą cieszyć się pełnią życia.

Ginekologia estetyczna w Medin Klinika Opole

Kiedy warto zgłosić się na konsultację?

Nasza placówka czeka na Pacjentki z Opola i okolic, które z różnych powodów pragną poprawić wygląd zewnętrznych organów płciowych. Wśród często powtarzających się problemów u osób w gabinecie są blizny poporodowe, nieestetyczny wygląd warg sromowych lub ich przerośnięcie, nieatrakcyjny wygląd przedsionka pochwy czy chęć rekonstrukcji błony dziewiczej. Zgłaszają się również do nas kobiety z nietrzymaniem moczu, osłabieniem mięśni dna miednicy, zmianami menopauzalnymi, a także ze zmniejszoną satysfakcją z życia seksualnego lub całkowitym zanikiem odczuwania przyjemności. Wraz z tymi schorzeniami często pojawiają się kłopoty w codziennym, normalnym funkcjonowaniu.

Do gabinetu ginekologii estetycznej przyjmowane są Pacjentki, które samodzielnie podjęły decyzję o tym, że konieczna jest interwencja odpowiedniego specjalisty. Oczywiście osoba zgłaszająca się musi być pełnoletnia, jednocześnie nie ma górnej granicy wiekowej, zatem wszystkie kobiety mogą szukać pomocy u ginekologa estetycznego. 

Zabiegi z tej dziedziny medycyny polecane są zarówno tym, które chcą poprawić wygląd narządów płciowych, jednak w wielu przypadkach profesjonalna pomoc jest konieczna, aby zwiększyć komfort życia oraz satysfakcję seksualną, zniwelować anatomiczne problemy, jak również zmniejszyć dyskomfort fizyczny.

Wszelkie interwencje są wykonywane przez specjalistów i jedynie wówczas, gdy ci uznają je za bezpieczne. Wiemy, jak ważna jest to sfera życia każdego człowieka i dlatego maksymalnie dbamy o komfort naszych Pacjentek. Schorzenia narządów płciowych to dla niektórych tematy tabu, jednak warto zadbać o swoje zdrowie oraz wygodę.

Ginekolog onkologiczny, specjalista położnictwa i ginekologii

Koszt konsultacji:

300 zł

Rejestracja:

77 300 00 88

Piotr Klimczak - ginekolog onkologiczny w Medin Klinika Opole

Oferta Medin Kliniki w Opolu – waginoplastyka, leczenie nietrzymania moczu i inne

Jakie zabiegi proponujemy?

Nasza placówka posiada w ofercie wiele różnorodnych zabiegów, które odpowiadają na zapotrzebowanie Pacjentek. Wśród dostępnych opcji znajduje się:

THERMIVA

Do zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej wykorzystujemy sprzęt THERMIVA. Pomaga on w leczeniu różnych problemów, związanych ze zwiotczeniem skóry, upośledzeniem tkanki podskórnej oraz śluzówek. Działanie maszyny polega na wykorzystaniu elektrod na danym obszarze ciała. Prąd o wysokiej częstotliwości przepływa przez płytsze i głębsze tkanki, tworzy specjalne pole magnetyczne i dzięki temu komórki zaczynają produkować kolagen. To właśnie on pomaga w leczeniu osłabienia napięcia skóry i poprawia nawilżenie narządu rodnego, a to przekłada się na eliminację lub redukcję przykrych doświadczeń każdego dnia.

Co ważne, jest to metoda niechirurgiczna, zatem nie interweniuje bezpośrednio w ciało.

Poznaj więcej możliwości ginekologii estetycznej

Zadzwoń:

Ginekologia Estetyczna w Medin Klinice w Opolu

Jak przygotować się do wizyty u naszego specjalisty z zakresu ginekologii estetycznej?

Przed wizytą u ginekologa estetycznego warto zadbać o higienę miejsc intymnych i umyć je najlepiej jedynie wodą z mydłem, a także założyć świeżą bieliznę. Do tego dobrze jest mieć przy sobie wyniki ostatniego USG narządów rodnych lub inne badania, które są powiązane z problemem, z którym przychodzi się do lekarza. 

Sam przebieg wizyty zazwyczaj zaczyna się od wywiadu, podczas którego specjalista dowiaduje się o dolegliwości, jej przyczynach, codziennych odczuciach czy oczekiwaniach. Wtedy też warto dokładnie opowiedzieć o tym, co jest główną trudnością oraz jaki efekt końcowy będzie satysfakcjonujący. Po zebraniu informacji zwykle specjalista przechodzi do fizycznego zbadania danego obszaru, a następnie podejmowane są kroki pogłębiające diagnozę lub informujące o dostępnych zabiegach medycznych, pozwalających na eliminację problemu.

Ginekologia estetyczna