Neuropsychologia

MEDIN KLINIKA

Neuropsychologia jest specjalizacją kliniczną badającą związek między funkcjonowaniem mózgu a zachowaniem człowieka. Działania neuropsychologa są głównie kierowane do grupy osób z organicznym uszkodzeniem mózgu i obejmują diagnozę oraz terapię neuropsychologiczną.

Uzyskane wyniki diagnozy neuropsychologicznej pozwalają poznać mocne i słabe strony w zakresie procesów poznawczych danej osoby, ocenić postęp choroby i skuteczność leczenia. Są kluczowe dla określenia stopnia inwalidztwa, mogą być przydatne na potrzeby spraw sądowych czy orzecznictwa rentowego (ZUS).

Po przeprowadzonym badaniu istnieje możliwość sporządzenia/opracowania: 

Neuropsycholog Medin Klinika Opole
MEDIN KLINIKA

Mając na uwadze holistyczne podejście do Pacjenta dr n. społ. Monika Piotrowska – Matyszczak
neuropsycholog ściśle współpracuje z neurologiem dr n.med. Klaudią Plintą.

Specjalista dr n. społ. Monika Piotrowska – Matyszczak

Neuropsycholog

KONSULTACJE:

Dni

czwartek: 12:00 - 14:00

Koszt konsultacji:

konsultacja psychologiczna: 250 zł
konsultacja neuropsychologiczna: 450 zł

Rejestracja:

77 300 00 88

MEDIN KLINIKA

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Z przyjemnością na wszystkie odpowiemy

MEDIN KLINIKA

Dlaczego warto wybrać Medin klinikę

Medin Klinika to miejsce, gdzie Pacjent – jego zdrowie i komfort – są najważniejsze. Naszym Pacjentom zapewniamy najlepsze możliwe warunki pobytu, pełne bezpieczeństwo zabiegów oraz wyjątkowo troskliwą opiekę ze strony doświadczonych lekarzy i pielęgniarek. 

Po zabiegach, Pacjenci odpoczywają w komfortowych prywatnych pokojach, urządzonych ze staranną precyzją i dbałością o szczegóły.
Każdy pokój posiada:
W pokoju wybudzeń przebywać wraz z Pacjentem mogą również najbliższe osoby, z myślą o nich wstawiliśmy wygodne kanapy. To wszystko w połączeniu z innowacyjnymi metodami medycznymi, nowoczesnym sprzętem i technologią stosowaną podczas zabiegu zapewnia Pacjentowi najwyższą jakość leczenia.
Poprzedni
Następny
Na miejscu oddajemy do dyspozycji Pacjentów zaplecze diagnostyczne w postaci m.in pracowni endoskopowej, laboratorium analitycznego – w którym każdy Pacjent Medin Kliniki otrzymuje 20% rabatu na badania.
Nasz zespół lekarzy i specjalistów składa się z doskonałych praktyków, którzy wykonują swój zawód z pasją i zamiłowaniem, którzy pracują na światowej klasy sprzęcie medycznym.
MEDIN KLINIKA

Finansowanie i płatności ratalne MediRaty

Szanowny Pacjencie,

informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach. 

MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych. 

Mediraty