Psychologia

Profil:

Jestem psychologiem z wieloletnim doświadczeniem. Tytuł zawodowy uzyskałem kończąc jednolite studia magisterskie w Instytucie Psychologii na Uniwersytecie Opolskim w 2015 roku.
Doświadczenie zawodowe zdobywałem już w trakcie studiów pracując w charakterze psychologa we własnej firmie szkoleniowej, szkoląc z zakresu budowania relacji, stresu oraz podczas indywidualnych konsultacji z pacjentami. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi, które nabyłem w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, przedszkolu i żłobku.
Z osobami dorosłymi pracuję w przychodni rehabilitacyjnej, Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym oraz jako wykładowca na Uniwersytecie Opolskim.

W swojej praktyce jestem nastawiony na pracę z osobami dorosłymi, które zmagają się z problemami egzystencjalnymi i zawodowymi takimi jak kryzysy w rodzinnie, kwestie wychowawcze, rozwody, śmierć bliskich, kryzysy w relacjach osobistych i partnerskich, problemy zawodowe i zaburzenia psychiczne.

W swojej pracy psychologa koncentruję się na indywidualnych potrzebach pacjenta oraz dbam o ich dobre samopoczucie i kondycję psychiczną.
Jako psycholog mam poczucie misji i pomimo wielu możliwości rozwoju zawodowego spoza branży psychologicznej, czuję, że nie byłbym spełniony życiowo. Pomoc drugiej osobie jest moją pasją i poczuciem obowiązku.

Icon

NASZ SPECJALISTA

Rafał Dryja
Rafał DryjaPsycholog
Jestem psychologiem z wieloletnim doświadczeniem.
Dowiedz sie więcej

Rejestracja:
506 098 642 lub za pośrednictwem strony www.znanylekarz.pl/rafal-dryja

Godziny przyjęć:
Poniedziałek: 14.00-20.00

Płatność:
gotówka