Chirurgia dziecięca

MEDIN KLINIKA

Chirurgia dziecięca zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób u dzieci już od pierwszych chwil życia. Jest całkowicie oddzielnym działem chirurgii, ze względu na specyfikę funkcjonowania organizmu u dzieci. Podczas wizyty można uzyskać specjalistyczną konsultację lekarska dotyczącą najczęstszych chorób chirurgicznych wieku dziecięcego. 

W Medin Klinice można uzyskać specjalistyczną konsultację dotyczącą najczęstszych chorób chirurgicznych wieku dziecięcego, m.in.:

Chirurgia dziecięca w Medin Klinika Opole
Chirurg dziecięcy, specjalista rehabilitacji medycznej

KONSULTACJE:

Dni

czwartek: 14:00-20:00

Koszt konsultacji:

120 zł

Rejestracja:

77 300 00 88

Aleksandra Bęgowska-Falkowska - chirurg dziecięcy w Medin Klinika Opole
MEDIN KLINIKA

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Z przyjemnością na wszystkie odpowiemy

MEDIN KLINIKA

Dlaczego warto wybrać Medin klinikę

Medin Klinika to miejsce, gdzie Pacjent – jego zdrowie i komfort – są najważniejsze. Naszym Pacjentom zapewniamy najlepsze możliwe warunki pobytu, pełne bezpieczeństwo zabiegów oraz wyjątkowo troskliwą opiekę ze strony doświadczonych lekarzy i pielęgniarek. 

Po zabiegach, Pacjenci odpoczywają w komfortowych prywatnych pokojach, urządzonych ze staranną precyzją i dbałością o szczegóły.
Każdy pokój posiada:
W pokoju wybudzeń przebywać wraz z Pacjentem mogą również najbliższe osoby, z myślą o nich wstawiliśmy wygodne kanapy. To wszystko w połączeniu z innowacyjnymi metodami medycznymi, nowoczesnym sprzętem i technologią stosowaną podczas zabiegu zapewnia Pacjentowi najwyższą jakość leczenia.
Previous slide
Next slide
Na miejscu oddajemy do dyspozycji Pacjentów zaplecze diagnostyczne w postaci m.in pracowni endoskopowej, laboratorium analitycznego – w którym każdy Pacjent Medin Kliniki otrzymuje 20% rabatu na badania.
Nasz zespół lekarzy i specjalistów składa się z doskonałych praktyków, którzy wykonują swój zawód z pasją i zamiłowaniem, którzy pracują na światowej klasy sprzęcie medycznym.
MEDIN KLINIKA

Finansowanie i płatności ratalne MediRaty

Szanowny Pacjencie,

informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach. 

MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych. 

Mediraty