BARIATRIA – ZABIEGOWE LECZENIE OTYŁOŚCI

Bariatria, czyli dział medycyny zajmujący się chirurgicznym leczeniem otyłości. Ma ona na celu znaczne bądź trwałe ograniczenie pojemności żołądka poprzez zastosowanie odpowiednich technik bariatrycznych. Jest to JEDNA Z NAJBARDZIEJ EFEKTYWNYCH metod walki z otyłością. Skutkiem takiego leczenia jest nie tylko utrata kilogramów, ale także utrzymanie prawidłowej wagi przez długi czas.

W Medin Klinice zabiegi wykonywane są przez dr n. med. Dariusza Sokołowskiego, doświadczonego specjalisty w zakresie chirurgii ogólnej oraz chirurgii naczyniowej, który przeprowadzania operacji odchudzających uczył się we Francji.

WYKONUJEMY ZABIEGI:

ENDOSKOPOWA IMPLANTACJA BALONU ŻOŁĄDKOWEGO (BIB)
LAPAROSKOPOWA IMPLANTACJI REGULOWANEJ OPASKI ŻOŁĄDKOWEJ (LAGB)
ENDOSKOPOWA PLASTYKA ŻOŁĄDKA (ESG) PRZY UŻYCIU OVERSTITCH™
Icon

NASZ SPECJALISTA

dr n.med Dariusz Sokołowski
dr n.med Dariusz SokołowskiChirurg, Chirurg naczyniowy
Dowiedz sie więcej

Rejestracja:
77 300 00 88

Godziny przyjęć:
Wtorek 15:00-20:00

Cennik:
konsultacja: 150 zł

Płatność:
karta/gotówka

U nas poczujesz się jak w domu..!

Naszym priorytetem jest zapewnienie pacjentom wysokiej jakość leczenia przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa i zastosowaniu najnowszych osiągnięć technologicznych. Po zabiegach, Pacjenci odpoczywają w komfortowych prywatnych pokojach, urządzonych z myślą o naszych pacjentach, ze staranną precyzją i dbałością o szczegóły.

Każdy pokój posiada:

  • system przywoławczy,
  • wygodne łózka z regulacją wysokości,
  • klimatyzację,
  • łazienkę,
  • telewizor
  • oraz dostęp do internetu.

W pokoju wybudzeń przebywać wraz z Pacjentem mogą również najbliższe osoby, z myślą o nich wstawiliśmy wygodne kanapy. To wszystko w połączeniu z innowacyjnymi metodami medycznymi, nowoczesnym sprzętem i technologią stosowaną podczas zabiegu zapewnia Pacjentowi najwyższą jakość leczenia.

Rezerwuj wizytę

Zadzwoń pod nasz numer (77) 300 00 88