Stomatologia

Nasza oferta, to najlepsi specjaliści i sprzęt najnowszej generacji.
Chcąc wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom zapewniamy kompleksowe leczenie łącząc wszystkie dziedziny stomatologii w jednym miejscu.
Dysponujemy własną pracownią rentgenowską, wyposażoną w najbezpieczniejszą aparaturę do diagnostyki obrazowej.

Diagnozujemy i leczymy w następujących specjalizacjach:

 • stomatologia zachowawcza
 • chirurgia stomatologiczna
 • endodoncja
 • ortodoncja
 • protetyka
 • higienizacja
Icon

POZNAJ NASZYCH SPECJALISTÓW

Dzięki współpracy naszych lekarzy specjalistów, zaplanujemy dla Ciebie indywidualny i szczegółowy plan leczenia.

Robert Warnecki
Robert WarneckiLekarz stomatolog i specjalista ortodoncji
Posiadam wieloletnie doświadczenie w leczeniu aparatami ortodontycznymi wyjmowanymi oraz stałymi w różnych technikach leczenia.
Rejestracja: 601 56 56 93
Godziny przyjęć: Środa 10:00-19:00, Czwartek 10:00-19:00
Piotr Matuszek
Piotr Matuszekchirurg, implantolog
Lekarz z wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentem implantologicznym i chirurgicznym. Profesjonalista w swojej dziedzinie.
Piotr Pochrzęst
Piotr PochrzęstLekarz stomatolog
Począwszy od pierwszej wizyty staram się stworzyć w gabinecie miłą atmosferę, by Pacjent czuł się swobodnie i komfortowo, a po obejrzeniu efektów leczenia wiedział, że znajduje się pod profesjonalną opieką.
Malwina Warnecka
Malwina WarneckaLekarz stomatolog
Moją specjalnością są estetyczne odbudowy zębów oraz nowoczesne leczenie endodontyczne z użyciem mikroskopu. Ukończyłam kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Od samego początku nieustannie rozwijam swoje umiejętności i poszerzam wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.
Elżbieta Dilling
Elżbieta DillingLekarz stomatolog
Zawodowo zajmuję się estetyczną stomatologią zachowawczą. W trakcie wizyty zależy mi na pełnym zrozumieniu przez Pacjenta planu i procesu leczenia, a także stworzeniu przyjaznej atmosfery, która pozwala na bezstresowe leczenie. Do Każdego podchodzę indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem i cierpliwością. Bardzo ważna jest dla mnie dokładność przeprowadzanych zabiegów. Stale poszerzam swoją wiedzę praktyczną i teoretyczną biorąc udział w licznych kursach i konferencjach.
Agnieszka Furyk
Agnieszka FurykAsystentka ortodontyczna
Pełna empatii i zrozumienia dba o komfort pacjent podczas wizyty. Z kolei profesjonalna wiedza oraz gotowość do odpowiedzi na każde pytanie pomaga odpowiednio przygotować pacjenta.
Dominika Pozusińska
Dominika PozusińskaDyplomowany technik dentystyczny
Absolwentka międzynarodowego Certfikatu Citi and Guilds Certifikate w zakresie wykonywania koron i mostów. Na co dzień zaangażowana w sprawy swoich pacjentów, dbając o ich dobre samopoczucie i bezpieczeństwo podczas zabiegów.
Patrycja Pawleta
Patrycja PawletaDyplomowana higienistka stomatologiczna
Jest nadaktywna i spragniona poszerzania zakresu swoich umiejętności. Pracuje w szwajcarskim protokole Guided Biofilm Therapy (GBT), który poprawia zarówno zdrowie jamy ustnej, jak i zdrowie ogólne.
Agnieszka Kochanowska - Skrzypczak
Agnieszka Kochanowska - SkrzypczakDyplomowana higienistka stomatologiczna
Wykonuję kompleksowe zabiegi profilaktyczne oraz wspieram pracę lekarzy. W mojej pracy kładę nacisk na działania edukacyjne i promujące zdrowie jamy ustnej. Prowadzę wizyty adaptacyjne dla najmłodszych pacjentów, praca z dziećmi daje mi dużo radości.

Stomatologia zachowawcza

Kompleksowa opieka stomatologiczna.

 • niewielkie ubytki
 • przebarwienia
 • nadwrażliwość

Leczeniem pierwszych objawów próchnicy zajmuje się stomatologia zachowawcza. Zabieg polega na usunięciu zainfekowanych przez próchnicę tkanek, oczyszczeniu zęba i wypełnieniu powstałego ubytku specjalnym materiałem kompozytowym. W Naszej klinice leczenie jest przeprowadzane przez doświadczonych specjalistów. Kompozyt nakładany jest warstwowo, by szczelnie uzupełnić ubytek. Stomatolog modeluje ząb tak, aby wyglądał naturalnie, estetycznie i by jego kształt nie sprawiał dyskomfortu w jamie ustnej. Zabieg zawsze wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu jest dla naszych Pacjentów w pełni komfortowy. Stosowanie mało inwazyjnych i bezpiecznych znieczuleń sprawia, że zabieg może odbyć się bez stresu, w optymalnym czasie.

Chirurgia stomatologiczna

Wykonujemy następujące zabiegi:

 • usuwanie zębów
 • usuwanie zębów zatrzymanych
 • usuwanie zębów mądrości
 • usuwanie torbieli
 • plastyka wędzidełka wargi górnej i dolnej
 • hemisekcje korzeni zębowych

W Naszej klinice wykonujemy kompleksowo różnorodne zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, od całkowicie bezbolesnego usunięcia zęba po skomplikowane specjalistyczne procedury rekonstrukcji kości czy plastyki dziąseł. Każde leczenie poprzedzamy precyzyjną diagnostyką, która w całości może zostać wykonana w naszej placówce dzięki pracowni RTG. Zabiegi chirurgiczne wykonywane są w sposób delikatny i bezbolesny. Zależy nam na komforcie naszych Pacjentów, skróceniu czasu gojenia, zachowaniu zdrowych tkanek i późniejszej rekonstrukcji. Po zabiegach chirurgicznych naszych Pacjentów otaczamy szczególną opieką, tak by cały proces zakończył się sukcesem.

Profilaktyka

Zabiegi profilaktyczne pozwalają na zachowanie zdrowia jamy ustnej oraz zapobiegają powstawaniu chorób przyzębia i próchnicy.

W naszej klinice wprowadziliśmy szwajcarski protokół higienizacji. Guided Biofilm Therapy to rozwiązanie wspierające zarządzanie biofilmem w profesjonalnej profilaktyce. Indywidualna diagnoza i ocena ryzyka połączona z minimalnie inwazyjnym zabiegiem prowadzi do uzyskania optymalnych rezultatów. Zabiegom higienizacyjnym towarzyszy instruktaż higieny jamy ustnej oraz indywidualnie dobrane szczotki i artykuły pomocnicze w codziennej higienie jamy ustnej. Motywację pacjenta ma za zadanie utrzymania zębów własnych i implantów.
GBT to postępowanie naprawdę minimalnie inwazyjne, które ogranicza potrzebę pracy narzędziami ręcznymi i ultradźwiękowymi. Jest bezpieczne, skuteczne i łagodne dla zębów, tkanek miękkich i implantów. Może być również stosowane w pierwotnej profilaktyce próchnicy i chorób przyzębia u dzieci i nastolatków.Minimalnie inwazyjny protokół, który pozwala nam na znaczące skrócenie czasu zabiegu w porównaniu do standardowego użycia kiret i gumek.
Jeden z najbardziej popularnych zabiegów profilaktycznych. Na ogół bardzo dobrze przyjmowany przez pacjentów, ponieważ jest całkowicie bezbolesny i trwa maksymalnie kilkanaście minut. Jego zadaniem jest oczyszczenie zębów z przebarwień, nalotów oraz miękkich złogów. Wykonywany jest z użyciem piasku na bazie erytrtolu szwajcarskiej firmy. Zabieg pozwala przywrócić naturalną biel zębów.
Jeden z najbardziej popularnych zabiegów profilaktycznych. Na ogół bardzo dobrze przyjmowany przez pacjentów, ponieważ jest całkowicie bezbolesny i trwa maksymalnie kilkanaście minut. Jego zadaniem jest oczyszczenie zębów z przebarwień, nalotów oraz miękkich złogów. Wykonywany jest z użyciem piasku na bazie erytrtolu szwajcarskiej firmy. Zabieg pozwala przywrócić naturalną biel zębów.

Endodoncja – Leczenie kanałowe

Wykonujemy m.in zabiegi:

 • Leczenie kanałowe pod mikroskopem
 • powtórne leczenie kanałowe

Endodoncja zajmuje się kanałowym leczeniem zębów nieodwracalnie uszkodzonych w wyniku głębokiej próchnicy lub urazu. Leczenie polega na usunięciu zainfekowanej lub martwej miazgi zęba, oczyszczeniu, odkażeniu i wypełnieniu kanałów korzeniowych bezboleśnie w znieczuleniu miejscowym. Leczenie endodontyczne (kanałowe) pod mikroskopem w odpowiednim momencie pozwala uratować ząb. Dzięki nowoczesnym technikom stosowanym w naszej klinice, leczymy zęby, które do niedawna skazane były na usunięcie.
Zaawansowane technologicznie narzędzia pozwalają zdezynfekować kanały w bezpieczny i komfortowy sposób. Wszystkie procedury podczas leczenia kanałowego są wykonywane pod mikroskopem, który zapewnia maksymalną precyzję pracy stomatologa, a co za tym idzie – skuteczność leczenia. Dzięki odpowiedniemu sprzętowi diagnostycznemu, możemy łatwo i szybko przeprowadzić dokładną analizę stanu zęba i przygotować plan leczenia. Ponadto RTG służy do kontrolowania postępów leczenia, co daje pewność, że wszystkie kanały zostały poprawnie zlokalizowane i skutecznie wypełnione. Dzięki własnej pracowni RTG skracamy czas potrzebny na leczenie. Zastosowanie najnowocześniejszych technologii oraz zaawansowanych narzędzi (Mikroskop Zumax, endomotor x-smart plus, endometr Raypex 6) pozwala na znaczne zwiększenie precyzji i skuteczności zabiegów. Dzięki temu leczenie kanałowe może dziś zostać przeprowadzone w komfortowych warunkach, bezboleśnie, nawet w ciągu jednej wizyty.

Ortodoncja

Nasz ortodonta specjalizuję sie w:

 • aparaty stałe (metalowe, kosmetyczne)
 • aparaty ruchome
 • korekta wad zgryzu
 • Invisalign

dziedzina stomatologii, która zajmuje się leczeniem wad zgryzu, wad szczękowo-twarzowych oraz korygowaniem nieprawidłowości zębowych. Leczenie ortodontyczne przeprowadza się u pacjentów w każdym wieku z powodów profilaktycznych i estetycznych.

Rezerwuj wizytę

Zadzwoń pod nasz numer (77) 300 00 88