Protetyka słuchu

MEDIN KLINIKA

Protetyk słuchu podczas konsultacji diagnozuje niedosłuch oraz dobiera aparat słuchowy, który dopasowuje do zdiagnozowanego ubytku słuchu, a także indywidualnych preferencji pacjenta. Sposobem na określenie stopnia i rodzaju niedosłuchu jest badanie audiometryczne. Badanie audiometryczne u osób dorosłych odbywa się na specjalistycznym sprzęcie, wykonuje się badanie przewodnictwa powietrznego, kostnego, audiometrii mowy, oraz audiometrii impedancyjnej (tympanometri, pomiar odruchu z mięśnia strzemiączkowego). Wszystkie powyższe badania wykonywane są w Medin Klinice przez dyplomowanych protetyków słuchu. Efektem tych działań jest wykres progów słyszalności w postaci tzw. audiogramu pozwalający na określenie zakresu ubytku słuchu. 

Nasi specjaliści to dyplomowani protetycy słuchu z dużym doświadczeniem. którzy dzięki swojej pasji i zaangażowaniu chętnie pomogą Państwu w wyborze odpowiedniego aparatu słuchowego. Wszelkie porady są u nas całkowicie bezpłatne.

Protetyk dyplomowany

KONSULTACJE:

Dni

środa: 15:00 - 19:00

Koszt konsultacji:

120 zł - 130 zł

Rejestracja:

600 133 629

MEDIN KLINIKA

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Z przyjemnością na wszystkie odpowiemy

MEDIN KLINIKA

Dlaczego warto wybrać Medin klinikę

Medin Klinika to miejsce, gdzie Pacjent – jego zdrowie i komfort – są najważniejsze. Naszym Pacjentom zapewniamy najlepsze możliwe warunki pobytu, pełne bezpieczeństwo zabiegów oraz wyjątkowo troskliwą opiekę ze strony doświadczonych lekarzy i pielęgniarek. 

Po zabiegach, Pacjenci odpoczywają w komfortowych prywatnych pokojach, urządzonych ze staranną precyzją i dbałością o szczegóły.
Każdy pokój posiada:
W pokoju wybudzeń przebywać wraz z Pacjentem mogą również najbliższe osoby, z myślą o nich wstawiliśmy wygodne kanapy. To wszystko w połączeniu z innowacyjnymi metodami medycznymi, nowoczesnym sprzętem i technologią stosowaną podczas zabiegu zapewnia Pacjentowi najwyższą jakość leczenia.
Poprzedni
Następny
Na miejscu oddajemy do dyspozycji Pacjentów zaplecze diagnostyczne w postaci m.in pracowni endoskopowej, laboratorium analitycznego – w którym każdy Pacjent Medin Kliniki otrzymuje 20% rabatu na badania.
Nasz zespół lekarzy i specjalistów składa się z doskonałych praktyków, którzy wykonują swój zawód z pasją i zamiłowaniem, którzy pracują na światowej klasy sprzęcie medycznym.
MEDIN KLINIKA

Finansowanie i płatności ratalne MediRaty

Szanowny Pacjencie,

informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach. 

MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych.