BADANIA ENDOSKOPOWE W ZNIECZULENIU

Już wkrótce zapraszamy do nowej pracowni endoskopii, w której realizowane będą badania górnego (gastroskopia) i dolnego (kolonoskopia) odcinka przewodu pokarmowego.

Możliwe badanie w pełnym znieczuleniu

Są to bardzo bezpieczne badania, pozwalające błyskawicznie wykryć ewentualne choroby układu pokarmowego. Zdarza się jednak, że pacjenci odczuwają lęk przed wprowadzeniem sondy. Dlatego w Medin Klinice będzie można skorzystać podczas gastroskopii i kolonoskopii z znieczulenia ogólnego, Pacjent pod opieką lekarza anestezjologa zasypia i budzi się kilkanaście minut później, już po badaniu.

Badania endoskopowe nie muszą boleć!

LECZENIE OTYŁOŚCI BALONEM ŻOŁĄDKOWYM

Leczenie otyłości z użyciem balonu żołądkowego jest jednym z najprostszych zabiegów bariatrycznych. Zabieg jest bezpieczny, efektywny i skuteczny, wielu pacjentom pomógł skutecznie obniżyć masę ciała.

BALON WEWNĄTRZŻOŁĄDKOWY ORBERA365™

Jest to metoda niechirurgiczna, co oznacza brak nacięć, szwów, blizn i modyfikacji anatomicznych. ORBERA365™ jest światowym liderem wśród balonów służących do redukcji masy ciała. ORBERA365™ jest przeznaczona dla osób z BMI powyżej 30.

Naszym priorytetem jest zapewnienie pacjentom wysokiej jakość leczenia przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa i zastosowaniu najnowszych osiągnięć technologicznych

Po zabiegach, Pacjenci odpoczywają w komfortowych prywatnych pokojach, urządzonych z myślą o naszych Pacjentach, ze staranną precyzją i dbałością o szczegóły.

Każdy pokój posiada system przywoławczy, wygodne łózka z regulacją wysokości, klimatyzację, łazienkę, telewizor oraz dostęp do internetu.

To wszystko w połączeniu z innowacyjnymi metodami medycznymi, nowoczesnym sprzętem i technologią stosowaną podczas zabiegu zapewnia Pacjentowi najwyższą jakość leczenia.

WIZYTA W MEDIN KLINICE TO PRZEDE WSZYSTKIM NAJWYŻSZA JAKOŚĆ ZABIEGÓW, BEZPIECZEŃSTWO I DYSKRECJA.

Więcej informacji już wkrótce!