WYSOKIEJ JAKOŚCI BADANIA LABORATORYJNE

Potrzebujesz szybko i komfortowo przeprowadzić szereg niezbędnych badań?
Dla Państwa wygody i komfortu oferujemy możliwość wykonania badań laboratoryjnych w naszej Klinice. Naszym partnerem jest Śląskie Laboratorium Analityczne. Wyniki badań laboratoryjnych ŚLA pozwoliły wielu Pacjentom podjąć skuteczne działania w celu ochrony swojego zdrowia i życia.

„Dokładność i rzetelność wydawanych wyników badań jest dla nas sprawą priorytetową. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu laboratoryjnego, aby czuli się Państwo bezpiecznie i komfortowo.”

Osoby zajmujące się pobieraniem krwi w laboratorium to profesjonaliści. Doskonałe umiejętności połączone z uśmiechem sprawiają, iż proces pobierania krwi jest przeprowadzony fachowo i w miłej atmosferze. Śląskie Laboratorium Analityczne słynie także z umiejętności pobierania krwi od najmłodszych Pacjentów.

Pobieranie materiału do badania

Poniedziałek – Piątek 06.00 – 11.00
Telefon 32 432 46 48
e-mail bok@sla.pl

Diagnostyka jest kluczowa dla oceny stanu zdrowia i skutecznej terapii.

W punkcie pobrań dostępna jest CAŁA OFERTA badań oferowanych przez laboratorium. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Główne zalety punktu:

  • z pewnością możliwość wykonania badań od godziny 6.00
  • krótki czas oczekiwania na pobranie krwi
  • pełna oferta badań oferowanych w ŚLA
  • możliwość płatności kartą
  • pakiety badań pozwalające na oszczędności
  • Karty Podarunkowe jako pomysł na wyjątkowy prezent
  • możliwość skorzystania z miesięcznej oferty specjalnej
  • miły i profesjonalny personel pobierający krew również u dzieci
  • możliwość odbioru wyników badań online (dla większości badań)

Najczęstsze pytania

Żeby zlecić badania nie trzeba się wcześniej zapisywać, ani umawiać. Nie potrzeba również skierowania. Wystarczy przyjść do nas w godzinach otwarcia punktu, czyli od poniedziałku do piątku w godzinach: 6.00-11.00 (do godziny 11.30 odebrać można wyniki badań). Ważne jest dla nas, aby pobieranie materiału nie wiązało się z długim oczekiwaniem, a także było komfortowe dla naszych Pacjentów. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wszystko odbywało się sprawnie i w przyjemnej atmosferze. Dysponujemy dużym parkingiem przed kliniką. Szybko, bezpiecznie, komfortowo.

Wszystkie badania, które są w naszej ofercie mogą Państwo wykonać odpłatnie bez jakiegokolwiek skierowania od lekarza. Decyzja należy do Państwa, które badania w Waszym przypadku są istotne. Dla ogromnej większości badań, na wydawanych wynikach podajemy prawidłowe zakresy referencyjne. Zalecamy jednak konsultację otrzymanych wyników z lekarzem
Wyniki badań odebrać można osobiście lub poprzez osobę upoważnioną w dowolnym punkcie pobrań.
Dla Państwa wygody, wyniki większości badań odebrać można także online logując się na stronę: https://wyniki.sla.pl/
Na platformie dostępne będzie także archiwum wyników badań wykonanych w laboratorium, aby w łatwy i czytelny sposób mogli Państwo kontrolować najważniejsze oznaczenia. Do logowania uprawnia Karta Pacjenta wydawana na punkcie pobrań podczas rejestracji.
Jeśli mają Państwo jakiekolwiek problemy z zalogowaniem się do wyników online lub sama platforma nie jest dla Państwa dość czytelna to prosimy o odwiedzenie strony dotyczącej pomocy.
Wszystkie najważniejsze informacje w tym zakresie znajdą Państwo w zakładce przed badaniem.
Dla większości badań, szczególnie tych najpopularniejszych, wynik gotowy jest kolejnego dnia następującego po badaniu (w praktyce, najczęściej tego samego dnia w godzinach popołudniowych, gdy badanie było wykonywane rano). Wszystkie czasy oczekiwania na wynik podawane są w  ofercie badań.
W takim przypadku koniecznym będzie wypisanie podczas rejestracji przed badaniami specjalnego upoważnienia, w którym wskazana zostanie osoba mogąca odebrać wyniki. Należy pamiętać, że takie upoważnienie będzie obowiązywało dla wszystkich badań aż do jego pisemnego odwołania
Tak, wszystkie lokalizacje dysponują przeszkolonym personelem, który potrafi pobierać krew od najmłodszych pacjentów.
Najłatwiej cenę sprawdzić w naszym sklepie internetowym pod adresem www.sla.pl/sklep, dzwoniąc na infolinię: 32 416 25 00 lub korzystając z chatu online dostępnego na naszej stronie internetowej.

Rezerwuj wizytę

Zadzwoń pod nasz numer (77) 300 00 88