MEDIN KLINIKA

Ginekologia estetyczna to bardzo prężnie rozwijający się dział medycyny. Opiera się na ona na innowacyjnym podejściu do estetyki narządów płciowych kobiet, pozwalając na poprawę poczucia własnej samooceny i przede wszystkim komfortu psychicznego. Jest to zestaw procedur medycznych, które pozwalają poprawić wygląd żeńskich narządów płciowych, skorygować drobne niedoskonałości natury lub niekorzystne zmiany zachodzące z czasem (będące m.in. efektem ubocznym porodów siłami natury oraz starzenia się i przechodzenia menopauzy związanego z dużym spadkiem poziomu estrogenu). Zabiegi mają na celu poprawienie wyglądu i atrakcyjności, zwiększenie pewności siebie oraz poprawę satysfakcji z życia seksualnego poprzez odtworzenie utraconych bądź leczenie niewystarczających funkcji narządów płciowych. Problemów w zakresie miejsc intymnych nigdy nie warto bagatelizować, nawet jeżeli dotyczą kwestii estetycznych. Poczucie kobiecości i piękna jest niezwykle istotne, zarówno pod kątem dobrego samopoczucia, jak i satysfakcji z życia seksualnego. 

OFERTA: 

Ginekolog onkologiczny, specjalista położnictwa i ginekologii

KONSULTACJE:

Dni

wtorek: 16:00-20:00

Koszt konsultacji:

200 zł

Rejestracja:

77 300 00 88

MEDIN KLINIKA

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Z przyjemnością na wszystkie odpowiemy

MEDIN KLINIKA

Dlaczego warto wybrać Medin klinikę

Medin Klinika to miejsce, gdzie Pacjent – jego zdrowie i komfort – są najważniejsze. Naszym Pacjentom zapewniamy najlepsze możliwe warunki pobytu, pełne bezpieczeństwo zabiegów oraz wyjątkowo troskliwą opiekę ze strony doświadczonych lekarzy i pielęgniarek. 

Po zabiegach, Pacjenci odpoczywają w komfortowych prywatnych pokojach, urządzonych ze staranną precyzją i dbałością o szczegóły.
Każdy pokój posiada:
W pokoju wybudzeń przebywać wraz z Pacjentem mogą również najbliższe osoby, z myślą o nich wstawiliśmy wygodne kanapy. To wszystko w połączeniu z innowacyjnymi metodami medycznymi, nowoczesnym sprzętem i technologią stosowaną podczas zabiegu zapewnia Pacjentowi najwyższą jakość leczenia.
Poprzedni
Następny
Na miejscu oddajemy do dyspozycji Pacjentów zaplecze diagnostyczne w postaci m.in pracowni endoskopowej, laboratorium analitycznego – w którym każdy Pacjent Medin Kliniki otrzymuje 20% rabatu na badania.
Nasz zespół lekarzy i specjalistów składa się z doskonałych praktyków, którzy wykonują swój zawód z pasją i zamiłowaniem, którzy pracują na światowej klasy sprzęcie medycznym.
MEDIN KLINIKA

Finansowanie i płatności ratalne MediRaty

Szanowny Pacjencie,

informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach. 

MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych.