Endoskopowa Implantacja Balonu Żołądkowego (BIB)

POKONAJ OTYŁOŚĆ  Z BALONEM ŻOŁĄDKOWYM ORBERA 365!

Wykonywane w naszej placówce bariatryczne zabiegi endoskopowe mają na celu jak najmniej inwazyjne zmniejszenie masy ciała osoby cierpiącej na znaczną otyłość – poprzez umieszczenie w żołądku specjalnego balonu Orbera 365.

JAK PRZEBIEGA ZABIEG?

Jest to metoda niechirurgiczna, co oznacza brak nacięć, szwów, blizn i modyfikacji anatomicznych. ORBERA365™ jest światowym liderem wśród balonów służących do redukcji masy ciała. Jest przeznaczona dla osób z BMI powyżej 30.

Sam zabieg polega na umieszczeniu w żołądku Pacjenta niewielkiego, odpornego na kwasy żołądkowe balonu, który wypełniany jest solą fizjologiczną. Balon zmniejsza maksymalną objętość żołądka i sprawia, że pacjent czuje się syty nawet po spożyciu małego posiłku.

Metoda jest bardzo skuteczna, a Pacjenci tracą nawet 15-20 kg w ciągu 6 miesięcy od założenia balonu. Utrata wagi rozpoczyna się dość szybko, gdyż już w pierwszych 3 miesiącach kuracji.

JAKA JEST CENA?

KONSULTACJA 150 – 200 zł

BALON 6 – MIESIĘCZNY cena zabiegu ze znieczuleniem oraz z wypoczynkiem w prywatnym pokoju wybudzeń 6900 zł

BALON 12 – MIESIĘCZNY cena zabiegu ze znieczuleniem oraz z wypoczynkiem w prywatnym pokoju wybudzeń 9900 zł

USUNIĘCIE BALONA 600 zł

USUNIĘCIE BALONA ZE ZNIECZULENIEM 900 zł

Bezpiecznie, efektywnie,
skutecznie.

PRZEWODNIK
ULOTKA

Oferujemy również wsparcie ze strony dietetyka oraz psychologa, dzięki temu Pacjent będzie miał możliwość trwale zmienić swoje nawyki żywieniowe i rozpocząć nowy – zdrowy etap w swoim życiu.

U nas poczujesz się jak w domu..!

Naszym priorytetem jest zapewnienie pacjentom wysokiej jakość leczenia przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa i zastosowaniu najnowszych osiągnięć technologicznych. Po zabiegach, Pacjenci odpoczywają w komfortowych prywatnych pokojach, urządzonych z myślą o naszych pacjentach, ze staranną precyzją i dbałością o szczegóły.

Każdy pokój posiada:

  • system przywoławczy,
  • wygodne łózka z regulacją wysokości,
  • klimatyzację,
  • łazienkę,
  • telewizor
  • oraz dostęp do internetu.

W pokoju wybudzeń przebywać wraz z Pacjentem mogą również najbliższe osoby, z myślą o nich wstawiliśmy wygodne kanapy. To wszystko w połączeniu z innowacyjnymi metodami medycznymi, nowoczesnym sprzętem i technologią stosowaną podczas zabiegu zapewnia Pacjentowi najwyższą jakość leczenia.

Your Content Goes Here

Your Content Goes Here

Your Content Goes Here

Your Content Goes Here

Your Content Goes Here

Your Content Goes Here

Your Content Goes Here

Your Content Goes Here

Rezerwuj wizytę

Zadzwoń pod nasz numer (77) 300 00 88